Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni ezzel a...

Mit lehet csinálni ezzel a bolonddal?

Figyelt kérdés
A nagymamámról lenne szó. Bolond, de nagyon. Hogy miért mondom ezt, elmesélem az elejétől. Állítólag a szüleivel sem volt jó kapcsolata, most is mindenkit kikészít. Mikor megszületett anyukám, olyanokat mondott róla(és mond most is), hogy jobb lett volna megfojtani, mikor megszületett. 8 általánost végzett csak anyám, a mamám miatt. Ha kapott egy rossz jegyet, vagy eltűnt valamije, bement óra közepén és akkora patáliát csapott, hogy a szomszéd utcában is hallani lehetett. 8 osztály után elküldte hogy varrónőként melózzon, és mikor fizetés volt, elvette minden keresett pénzét. Az utcára nem engedte ki, az osztálytársai kiközösítették miatta, a tanárok meghúzták sorra, fő tárgyakból. Semmit nem kérhetett mert megverte esernyővel, és mikor ő elment valahová, bezárta a házba. Ezeket anyám mesélte nekem. A házisárkány most is velünk lakik, állandóan ordibál, mennyi számlát fizet, mennyit költ kajára. Vele szoktam menni a boltba, 300 forintot költ kajára. Persze, ehetetlen, a kaját meg úgy b*ssza elénk! És miközben ennénk, ordibál. Miközben fürdök, rám nyitja az ajtót, rászólok, menjen már ki, erre rám üvölt, miért vagyok ideges? Minden boltba, ahova jár, saját lányáról terjeszti, hogy k*rva, apámról meg hogy futtatja. Mondanom se kell, rólam is azt hiszi, ilyen vagyok. Pedig még csak 15 vagyok. Ő 66 lesz, szeptemberben, ahogy öregszik, egyre rosszabb vele a helyzet. 3 naponta pontban este 7 órakor porszívószik, és ráadásul hipochonder is. Mindenkinek azt mondja, elmegy WC-re, és úgy kell visszatuszkolnia a méhét neki. Cigifüggő, tüdőrákot is beképzelt már, meg agyrákot, megy mindig vizsgálatra, természetesen negatív eredmények vannak. Mit lehet vele kezdeni? Elviselhetetlen!

2012. júl. 30. 19:15
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Édesanyád hány éves?
2012. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: 15/F vagyok

Utolsó: most 37

2012. júl. 30. 21:07
 33/36 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetben kell élned:(

Sajnos a nagyival tényleg nem tudtok mit kezdeni, amíg életképes, nem butul el teljesen, addig nem tudjátok beadni sehova.


Azt írtad, hogy már kétszer el tudtatok volna költözni. Az milyen lehetőség volt? Nem tudjátok azt már kihasználni?

2012. júl. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
79%
Hogyha a szüleid ki akarnak törni ebből, majd kitörnek, bár ez nem valószínű. Amit tehetsz, hogy mented az irhád. Középsuliba nem tudsz kollégiumba menni? Gyere fel Pestre tanulni, koleszba lakni. Biztos jobb lesz mint a mostani helyzet.
2012. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Két lakást tudtunk volna bérelni. Ezt úgy értem, 2-szer ajánlottak lakást. Anyámék a mamám miatt(mert kérlelte őket) úgy döntöttek maradunk. Persze a lakásokat már más kivette.
2012. júl. 31. 10:20
 36/36 anonim ***** válasza:

Értem, akkor sajnos most tényleg csak a koli maradt, ami egy kicsit javítana a helyzeteden.

Gondolom már középsulis vagy, át tudsz jelentkezni másik iskolába? Szüleiddel beszélj erről, hogy szeretnél kollégiumba menni.

2012. júl. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!