Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni ezzel a...

Mit lehet csinálni ezzel a bolonddal?

Figyelt kérdés
A nagymamámról lenne szó. Bolond, de nagyon. Hogy miért mondom ezt, elmesélem az elejétől. Állítólag a szüleivel sem volt jó kapcsolata, most is mindenkit kikészít. Mikor megszületett anyukám, olyanokat mondott róla(és mond most is), hogy jobb lett volna megfojtani, mikor megszületett. 8 általánost végzett csak anyám, a mamám miatt. Ha kapott egy rossz jegyet, vagy eltűnt valamije, bement óra közepén és akkora patáliát csapott, hogy a szomszéd utcában is hallani lehetett. 8 osztály után elküldte hogy varrónőként melózzon, és mikor fizetés volt, elvette minden keresett pénzét. Az utcára nem engedte ki, az osztálytársai kiközösítették miatta, a tanárok meghúzták sorra, fő tárgyakból. Semmit nem kérhetett mert megverte esernyővel, és mikor ő elment valahová, bezárta a házba. Ezeket anyám mesélte nekem. A házisárkány most is velünk lakik, állandóan ordibál, mennyi számlát fizet, mennyit költ kajára. Vele szoktam menni a boltba, 300 forintot költ kajára. Persze, ehetetlen, a kaját meg úgy b*ssza elénk! És miközben ennénk, ordibál. Miközben fürdök, rám nyitja az ajtót, rászólok, menjen már ki, erre rám üvölt, miért vagyok ideges? Minden boltba, ahova jár, saját lányáról terjeszti, hogy k*rva, apámról meg hogy futtatja. Mondanom se kell, rólam is azt hiszi, ilyen vagyok. Pedig még csak 15 vagyok. Ő 66 lesz, szeptemberben, ahogy öregszik, egyre rosszabb vele a helyzet. 3 naponta pontban este 7 órakor porszívószik, és ráadásul hipochonder is. Mindenkinek azt mondja, elmegy WC-re, és úgy kell visszatuszkolnia a méhét neki. Cigifüggő, tüdőrákot is beképzelt már, meg agyrákot, megy mindig vizsgálatra, természetesen negatív eredmények vannak. Mit lehet vele kezdeni? Elviselhetetlen!

2012. júl. 30. 19:15
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Apád is veletek él? Vele is így viselkedik? Nem tudnátok elköltözni?
2012. júl. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
75%

Adjátok be szociális otthonba.

Boltba pedig járjatok ti vásárolni ,és főzzetek ti,akkor nem kell az ő szarját enni.

2012. júl. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
37%
gáncsold ki a lépcsőn.
2012. júl. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
38%
300 forintból mit tud főzni? Különben 66 évesen még egyáltalán nem öreg!
2012. júl. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
34%
Figyelj öcsém.Takarítsál,főzzél,mossál,porszívózzál,aztán utána dumálj.Ha az ő házában laktok,akkor meg húzzatok el másfelé.
2012. júl. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
67%
Egyetértek, a saját házában azt csinál, amit akar. Költözzetek el.
2012. júl. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Azt csinál amit akar??? Igen, az se baj, hogy anyámat verte esernyővel, meg akasztóval, mi??? Ha veled csinálná valaki ezt akkor is ezt mondanád? Saját lányának azt mondja hogy egy büdös k*rva, az se baj??? Nem takarít, ez hol olvastad??? 2-szer lett volna lehetőségünk elköltözni, el is mentünk volna, de könyörgött h maradjunk. Ja, és azt se írtam hogy öreg! Csak azt, hogy idősödik! De ha téged nem zavarna, akkor odaadom. Ez a 2 utolsónak szól!
2012. júl. 30. 19:36
 8/36 A kérdező kommentje:

"300 forintból mit tud főzni?"

Vesz egy löncsöt és megmelegíti... neki ez már főzés.

1. válaszoló: igen, vele is ilyen. Sőt rosszabb!

2012. júl. 30. 19:37
 9/36 anonim ***** válasza:

Keveset tudunk rólad, nem válaszoltál az első kérdésekre. Így nehéz jó tanácsot adni.


Azért az már látszik, hogy legközelebb, nem szabad beleegyezni a maradásba, mert úgyis marad minden a régiben.

2012. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

"Takarítsál,főzzél,mossál,porszívózzál,aztán utána dumálj."


Figyu, neki a takarítás: egyik szekrény alól kisöpri, besöpri a fotel alá. Hidd el, mi megcsinálnánk mindent, csak nem engedi... háború van már abból is ha megszólalunk! Te nem tudod milyen így élni! Egy kicsit éld át a helyzetet, aztán pofázz!

2012. júl. 30. 19:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!