Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar feleségül venni?

Miért nem akar feleségül venni?

Figyelt kérdés
Várjuk a babát, 3 éve együtt vagyunk, és csak húzza az időt. Szülinapkor vártam,azt mondta, nem akarja ilyen ünnepen. Jó, akkor majd máskor. Azt mondta a nyáron elvesz, hát abból nem lett semmi, még el se jegyzett, és egy kisebb esküvőt sem könnyű megszervezni. Aztán azt, hogy amíg a baba megszületik. Nagyon rosszul esik , sokat is sírok emiatt. Amikor kérdezik, olyan, mintha mindig belém rúgnának. Valahogy mintha nem értené meg, hogy nekem ez fontos, és nem a gyűrű a lényeg, hanem maga a tény, hogy megkérjen, és nem is a nagy esküvő, hanem az, hogy hozzá tartozzam már így is. Kb. hetente 1 alkalommal rámjön a sírás, és akkor egy álló napig képtelen vagyok mást csinálni, csak sírok és sírok.

2012. júl. 29. 17:00
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk becsúszott a baba és már régóta együtt vagyunk, akartunke sküvőt csak halogattuk, a pénz meg stb miatt...


voltál már védőnőnél vagy ő nálatok? mert hozzánk mikor jött a védőnő és kérdezte, hogy férjem itthon va-e én meg mondtam neki hogy igen de nem a férjem..majd elmondta a nén az apasági nyilatkozat menetét akkor azt mondta a párom neki ez ciki oktoberben esküvő....--igaz nem volt házasságellenes...

talán próbáld meg, mondd el neki milyen ciki neked neki meg a gyereknek az apasági nyilatkozat hátha:)


Házasságellenesek: van akinek ez fontos:) ennyi...

2012. aug. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
bocsi a helyesírásért csak siettem:)
2012. aug. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!