Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar feleségül venni?

Miért nem akar feleségül venni?

Figyelt kérdés
Várjuk a babát, 3 éve együtt vagyunk, és csak húzza az időt. Szülinapkor vártam,azt mondta, nem akarja ilyen ünnepen. Jó, akkor majd máskor. Azt mondta a nyáron elvesz, hát abból nem lett semmi, még el se jegyzett, és egy kisebb esküvőt sem könnyű megszervezni. Aztán azt, hogy amíg a baba megszületik. Nagyon rosszul esik , sokat is sírok emiatt. Amikor kérdezik, olyan, mintha mindig belém rúgnának. Valahogy mintha nem értené meg, hogy nekem ez fontos, és nem a gyűrű a lényeg, hanem maga a tény, hogy megkérjen, és nem is a nagy esküvő, hanem az, hogy hozzá tartozzam már így is. Kb. hetente 1 alkalommal rámjön a sírás, és akkor egy álló napig képtelen vagyok mást csinálni, csak sírok és sírok.

2012. júl. 29. 17:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon átérzem a helyzeted, nálunk is hasonló dolgok mennek csak mi már a másodikat várjuk, és mára már beletörődtem,hogy úgysem házasodunk össze. Eleinte kijelentette,hogy NEKÜNK egy így jó, aztán mikor pár év alatt rájött,hogy ez nekem mennyire fáj,akkor mintha valami csontot dobott volna elém mondta,hogy na akkor majd elmegyünk az anyakönyvvezetőhöz...
2012. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nah, amit leírtál, azt ÍGY mondd el a párodnak is!
2012. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%
Ha ilyen fontos neked ez,akkor ezt a gyerek előtt kellett volna megtenni,addig nem kellett volna teherbe esned.
2012. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
26%
Minek venne el, vele vagy, ha nem tetszik a helyzet, a "kötelék" egyszerűbben felrúgható! Egy elvált emberként írtam! Hidd el soha-soha többé házasságot!
2012. júl. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
56%

Van valami az előttem író írásában.

Együtt éltek, mosol, főzöl rá gyereket szülsz neki. Akkor miért házasodna, hisz így is megvan mind.

2012. júl. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
23%

4!!


nagyon adom! magam is elváltam, és soha többé házasság!

amúgy meg minek venni tehenet, ha ingyen van a tej?

2012. júl. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
53%

Neked fontos az esküvő, neki nem.

Ebben a kérdésnem nem lehet kompromisszumot kötni, mert nincs olyan, hogy el is vesz, meg nem is.

Tarts tiszteletben a döntését. Mennyivel lenne jobb, ha tudnád, hogy csak azért vesz el, mert kihisztizted?

Persze most sírdogálsz, mert a hormonok taccsra vágtak, de majd összeszeded magad.

2012. júl. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
43%
#6. Fordítva is igaz: "Minek disznót tartani 20dkg kolbászért." Egyébként még a baba előtt kellett volna összeházasodnotok. Most már ne éld bele nagyon magad a házasságba, mert nehogy csalódnod keljen, ne sírj, próbáld elfogadni a helyzetet.
2012. júl. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
38%

Lányok asszonyok!

Magam is elítélem ezt a nemtudom minek nevezhető kapcsolatot. De azt ne feledjétek el! Ezeket a fiúkat, férfiakat, akiket most elítéltek, mert nem nősülnak, ti szültétek, ti neveltétek, ti mutattok neki példát. Lehet, hogy épp ezért nem nősülnek?

2012. júl. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
12%
Ha engem kérdezel, szerintem sokkal romantikusabb együtt élni, amikor ott lenne a lehetőség, hogy elhagyjátok egymást, de nem teszitek, mert együtt AKARTOK lenni, nem azért, mert a válási procedúra egy rémálom... Miért fontos az, hogy kötelezzen titeket egy papír?
2012. júl. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!