Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A csendesebbek miért találnak...

A csendesebbek miért találnak később párt?

Figyelt kérdés

Anno a gimiben voltak a nagyszájúak, nekik már 15 évesen nem tudom hány pasijuk volt. Aztán ahogy teltek az évek a csendesebbek is párt találtak kb 18-20 éves korukra. Maradtunk 4-en akiknek nem volt még párjuk, mind visszahúzódóak vagyunk. Az egyik lány most jött össze valakivel, és olyan irigy vagyok rá. Mármint nem a pasit irigylem, de megtalálta azt akivel összeillenek, egy pont hozzá való okos, jó hírű egyetemre járó, visszafogott fiút. Olyan helyesek együtt. Aki visszafogottabb az miért talál később párra?


23 vagyok


2012. júl. 24. 21:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%

a gimiben egy nagyon okos, ámde visszahúzódó lány volt a padtársam. valami természetjáró táborban összejött egy fiúval 11. után. a mai napig azzal a fiúval van, pedig tavaly volt az 5 éves találkozónk. a tali után elmentünk egy kicsit dumálni, sétálni, és akkor sírta el, h már iszonyatosan unja a srácot, de nem mer mások felé nyitni, ismerkedni. sajnáltam őt, és láttam, h irigyel, mert nekem azért voltak más fiúügyeim is, egészen a gimitől kezdve, míg meg nem találtam a páromat, akiről úgy érzem, hogy az igazi.


aki nagyon visszafogott, lehet, h soha nem talál párra, mert minél tovább húzza ezt a begubózott létet, annál nehezebb lesz. persze nem tud az ember egyik napról a másikra megváltozni, de jobb nyíltnak, ismerkedősnek lenni.

én is elég nyitott ember vagyok, egy homokzsákkal is szóba tudok elegyedni :) ez nem azt jelenti, h sok barátom van, mert őket nagyon megválogatom, de rengeteg embert ismerek, eljárkálok bulizni, iszogatni, mindig találok valami programot.


próbálj aktívabb lenni, mert később még nehezebb lesz párt találni.

2012. júl. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Neten ismerkednek
2012. júl. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

De az ember sem választja a természetét. Nem boltban kérjük a visszahúzódó személyiséget.


Ha mindenki nyitott lenne, az sem lenne jobb. Én pl. utálom az olyan embereket, akik nem tudnak 5 percig kussban lenni, és mindig jár a szájuk. Sőt, inkább preferálom a csendes embert, mert aki nyitott, az nekem tolakodónak tűnik.


Meg kell találni azt, aki téged keres.

2012. júl. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ez mekkora butaság, már ne haragudj!

Abszolút a visszahúzódó, csendes, nem bulizós lány vagyok és voltam, mégis 16 éves korom óta együtt vagyok párommal, és szerintem az nem öreg.

22/L

2012. júl. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kérdésben a válasz. Én nem tartom magam visszahúzódónak, mondjuk félig. Ezt úgy kell érteni, hogy jókat tudok beszélgetni, táncolni. De nem szeretem ráerőltetni a társaságomat másokra. Bár lehet, hogy változtatnom kellene. Voltunk most Pesten legénybúcsúban. Az egyik srác aki a társaságban volt, a fülem hallatára ment így oda egy lányhoz, hogy "Helló, gondoltam idejövök már beszélgetni veled, mert olyan jó a segged, hogy az nem igaz." A csaj meg teli szájjal vigyorog rá. Na most én előbb nyelném le a nyelvem, mint hogy egy ismeretlenhez ilyen dumával odamenjek. Viszont amint a mellékelt ábra mutatja, lehet vele eredményeket elérni:D Ennek ellenére nekem a kifinomultabb módszerek tetszenek. Egyelőre bízom abban, hogy bár nekem nem jön minden este össze valami, az a kevesebb tényleg olyan, amiért megérte összeszednem magam:)
2012. júl. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Előzőnek .Akkor bizonyítást nyert,hogy a jóasegged kőkóla szöveg tényleg működik!:D
2012. júl. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

""jó hírű egyetemre járó"


Azért ezen gondolkozz el. Ez elárult számomra sok mindent, hogy miért nem találsz párt.

"


Na és miért? Mert buta vagyok, mert én nem vagyok egyetemista vagy mi? Nem értem milyen következtetést vontál le...

Ezt arra értettem hogy mindketten konkrétan a Corvinus nem tudom milyen magas szintű szakára járnak, a lány egy visszahúzódó, bájos, mindig kiváló tanuló volt. A pasija detto ugyanilyen. Ez kb olyan mint mikor az orvosi egyetemen összejön egy pár, és a házaspár mindkét tagja orvos lesz ugye. Összeillenek, egy szinten vannak, egy az érdeklődési körük stb.

2012. júl. 25. 15:55
 18/18 anonim ***** válasza:

én is magányos típus vagyok, és 23 évesen volt az első párom. nem mondanám magamat csendesnek, de nem állok le mindenkivel, és megválogatom a barátokat is.

Nem vagyok bulizós, imádok egyedül lenni. Nem szólítottak le jóképű, rendes fiúk, csak olyanok, akik nem jöttek be. Én nem szoktam a fiúknak udvarolni, talán ezért is.

ha rámenős csaj lettem volna, már mindegyik ujjamra jutott volna egy-kettő, de én nem vagyok ilyen.

2012. júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!