Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A csendesebbek miért találnak...

A csendesebbek miért találnak később párt?

Figyelt kérdés

Anno a gimiben voltak a nagyszájúak, nekik már 15 évesen nem tudom hány pasijuk volt. Aztán ahogy teltek az évek a csendesebbek is párt találtak kb 18-20 éves korukra. Maradtunk 4-en akiknek nem volt még párjuk, mind visszahúzódóak vagyunk. Az egyik lány most jött össze valakivel, és olyan irigy vagyok rá. Mármint nem a pasit irigylem, de megtalálta azt akivel összeillenek, egy pont hozzá való okos, jó hírű egyetemre járó, visszafogott fiút. Olyan helyesek együtt. Aki visszafogottabb az miért talál később párra?


23 vagyok


2012. júl. 24. 21:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Kevesebb a barátja/haverja (minőség számít neki, nem a mennyiség), nem jár minden hétvégén diszkóba, nem jár bandázni... Tehát kevesebb potenciális partnerrel ismerkedik meg. Másrészt nem az elsővel fog kapcsolatba kezdeni, hanem vár egy olyanra, aki megfelel neki.

Nekem is csak 16 évesen lett először barátom, még midig együtt vagyunk. :)

17/l

2012. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy extrovertáltabb ember könnyebben alakít ki bármilyen kapcsolatot, így hamarabb lesz barátja is. Egy csendesebb ember többnyire megfontoltabb is,nem megy bele akármibe, később "érik meg" arra, hogy ilyen jellegű kapcsolatot alakítson ki. Viszont alapvetően ezek a kapcsolatok általában mélyebbek, érettebbek, hosszabb távra szólnak, mint amik 15 évesen alakulnak ki. Nincs ezzel semmi baj.

Én is 19 évesen találtam párra, de míg én Őt "fogyasztom" már egy éve, addig a nyitottabb természetűek már túl vannak mindenfélén. Ők ilyenek, én másmilyen vagyok, és pont.

2012. júl. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"csak 16 évesen". Ez aranyos.


Igazából nem tudom, én is csendes típus vagyok, és kifejezetten utálok új embereket megismerni. De aki csendesebb, azt kevésbé feltűnő, kevésbé kezdeményező.

2012. júl. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű szerintem. Mivel csendes valaki, nem barátkozik annyira, nehéz vele megismerkedni is. Én is ilyen vagyok. Viszont ennek ellenére én 13 évesen találtam párt, hosszú kapcsolat volt, 6 év. De nagyon nehezen indult, pont mert alig tudtunk beszélgetni is.
2012. júl. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

"jó hírű egyetemre járó"


Azért ezen gondolkozz el. Ez elárult számomra sok mindent, hogy miért nem találsz párt.

2012. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
jaj, ne mondj már ilyeneket, nem úgy értette sztem a kérdező, inkább neked nem kellene egy megjegyzésből messzemenő következtetéseket levonnod.
2012. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

én csendesebb vagyok , visszahúzódó és még is volt pár kapcsolatom 15-16 éves koromban..

és 17 évesen megtaláltam a tökéletesen hozzám illőt. aki aranyos, kedves, okos..stb..

19L

2012. júl. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Igen, a mai világban szerintem elég ritka, ha valakinek csak 16 évesen lesz barátja. :) A legtöbb iskolatársam már 8.-ra túl volt több kapcsolaton, volt, aki a szexen is átesett. A mostani kislányok már 12 évesen szerelmi bánatban szenvednek a 2 hetes futó kapcsolataik után...
2012. júl. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én meg azt hiszem, hogy a szerencsén is sok minden múlik. Azon, hogy összefutsz-e egy hozzád illő emberrel vagy sem. Nem mindenkinek adatik meg, hogy a társát hip-hop tizenévesen megtalálja, vagy egyáltalán csak számára szimpatikus emberekkel ismerkedjen. A környezeten is sok múlik. Például én az összes időmet nők között töltöm. Férfitársaságban még nem is voltam. Ez is közrejátszik abban, hogy 23 évesen még nem volt komoly kapcsolatom.
2012. júl. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Mintha valami lóverseny lenne ez a pártalálás...


Emlékszem érettségi előtt még mentek a dumák, jóslatok, hogy kinek hogy fog alakulni az élete, ki mikor alapít családot...

Az első érettségi találkozóig ment a nagy verseny a nagyszájú csajok között, mindegyik arra gyúrt, hogy neki legyen elsőnek gyereke...

Hát aki megnyerte a küzdelmet, egy csaj, aki már középiskolában is a fiatal tanárokkal kavart. Elvette egy buta srác, lett gyerekük, vettek együtt szülői segítséggel lakást. Majd 1-2 év múlva el is váltak, mert nem ismerték meg előtte alaposan egymást, összeférhetetlenek voltak. Ráadásul a pasi agresszív is, és meg is verte a csajt. Legalább a csajnak volt annyi esze, hogy rögtön elvált és ment vissza a szüleihez lakni az egyszobás panelba. Aztán nagy nehezen talált magának egy ipsét, aki elfogadta gyerekkel együtt. Nem jobb lett volna, ha kicsit felelősségteljesebben gondolkodik, és nem rögtön gyereket csinál?! Szegény gyerek se nőhet már fel igazi családban...

Számtalan ilyen példa van még...


Én jobban kedvelem a megfontoltabb, felelősségteljesebb és inkább csendesebb és a minőségre törekvő embereket.

2012. júl. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!