Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm apja rasszista és...

A barátnőm apja rasszista és nem akar elfogadni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt és már többet szeretnénk mert nagyon sok mindenen keresztül mentünk és nagyon jól kijövünk egymással. Az apja azt mondta neki hogy vagy ő vagy én de ő szereti az apját és engem is. Tudom hogy nem szeret és ezt ki is mutatja ezért nem szeretek náluk lenni de néha muszáj mennem. Volt már olyan hogy ketten maradtunk és elkezdett nekem a fehér fajról és Hitlerről beszélni meg hogy a családjában nem fordult elő ilyen soha és nem tudja hogy a lánya mit szeret bennem. A barátnőm és az anyja sokszor próbált már vele beszélni de nem sikerült. Soha nem ártottam neki, amikor megtudta hogy nem vagyok magyar és fehér sem már akkor utált. Mindig próbálok vele kedves lenni de csak nyomja a rasszista szövegeit. Mit csináljak?

25/F


2012. júl. 24. 16:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Felnőttek vagytok, azt csináltok amit akartok. Amúgy csak veled van baja, vagy olyan mint az én anyám, a férjem fújkülföldi, a volt pasim az fújidősebbmintte, az elődje fújezmiértnem borotválkozik?

Ezt a problémát a barátnődnek kell megoldani, felnőtt ember, álljon ki magáért. Közli, hogy téged választott és kész.

2012. júl. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem azért nem árt ha az ember tudja, hogy a gyereke kivel tervezi a jövőjét..."


Tudja, hiszen ismerik egymást. És? Ennél többet mit tehet apuka? Nincs szó arról, hogy az életmódja, foglalkozása vagy bármi ellen lenne kifogása. Na meg vannak olyan szülők - az én anyám pölö -, akiknek senki se jó, mert az gyermekeikhez senki se méltó. Bátyám is hozott haza csajokat. Az egyik a vacsora után felállt és kedvesen elmosogatott. Azon kiakadt anyám, hogy nem otthon van, meg nem úgy szokta, meg zavarta. A másik vacsora után ült, azzal meg az volt a baja, hogy hercegnőt játszik a lusta liba, nem házias.

2012. júl. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Kreol vagy vagy "indián"?
2013. márc. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!