Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm apja rasszista és...

A barátnőm apja rasszista és nem akar elfogadni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt és már többet szeretnénk mert nagyon sok mindenen keresztül mentünk és nagyon jól kijövünk egymással. Az apja azt mondta neki hogy vagy ő vagy én de ő szereti az apját és engem is. Tudom hogy nem szeret és ezt ki is mutatja ezért nem szeretek náluk lenni de néha muszáj mennem. Volt már olyan hogy ketten maradtunk és elkezdett nekem a fehér fajról és Hitlerről beszélni meg hogy a családjában nem fordult elő ilyen soha és nem tudja hogy a lánya mit szeret bennem. A barátnőm és az anyja sokszor próbált már vele beszélni de nem sikerült. Soha nem ártottam neki, amikor megtudta hogy nem vagyok magyar és fehér sem már akkor utált. Mindig próbálok vele kedves lenni de csak nyomja a rasszista szövegeit. Mit csináljak?

25/F


2012. júl. 24. 16:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
21%
+ Talán megenyhül, ha szeméből hatmillió könnycsepp kigördült.
2012. júl. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
25%

Hova tűnt a kérdező?

Már egy órája várunk arra, hogy tisztábban lássunk az adott helyzetben, nem válaszol, nem jelentkezik.

2012. júl. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
90%
Nem mindenki ül egésznap a gép előtt...
2012. júl. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
76%

Tudomásom szerint brazilnak nevezik azokat a romákat, akiknek a bőrszíne szinte kékes-fekete árnyalatú. Ha ez a helyzet itt is, akkor attól a kérdező még roma, hiába mondja azt, hogy ő nem az.

Persze attól a kérdés még kérdés, a papa ettől még ugyanolyan rasszista, mintha a kérdező az átlagos romák körébe tartozna.

2012. júl. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Azért mert a barátnőm szerint illik havonta 1-2x meglátogatni őket bár nem szívesen megyek ha az apja is ott van.

Egyébként Manausban születtem és nem tudom miért vagyok itt, a szüleimmel jöttem még kiskoromban. Gondolkoztunk rajta hogy Brazíliába költözünk de az még nem biztos lehet hogy választunk egy harmadik országot vagy maradunk. Szeretnénk már összeköltözni aztán ha minden jól megy akkor 5-10 éven belül jöhetnek a gyerekek is.

2012. júl. 24. 22:20
 16/23 A kérdező kommentje:
És érdemes folytatni.
2012. júl. 24. 22:21
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

"Azért mert a barátnőm szerint illik havonta 1-2x meglátogatni őket "


Már miért illene, ha a barátnőd apja nyiltan szid téged?

Isten bizony nem értem.

2012. júl. 25. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
látogassa meg egyedül a barátnőd, ha téged az apja nem lát szivesen.
2012. júl. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért nem árt ha az ember tudja, hogy a gyereke kivel tervezi a jövőjét...
2012. júl. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Már tudja, volt náluk nem is egyszer, mindig kudarcba fulladt a dolog. Innentől kezdve miért látogatnám továbbra is az apját? Jobban járunk mind a ketten ha nem megyek oda. Azért egy minimális tartás legyen már.

Majd az apja kopogtat ha egyszer úgy dönt változtatni akar.

2012. júl. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!