Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjnél vagyok, mi lenne jobb...

Férjnél vagyok, mi lenne jobb megoldás?

Figyelt kérdés
5hónapos terhes vagyok.A kicsi apja nem a férjem.Ezt tudja a férjem is.Elakartam válni,de a férjem majdnem öngyilkos lett,betegesen szeret,mondhatom ezt is.Tudja a másik is,hogy mi a helyzet,szakítottam vele,a férjem miatt.Nagyon szeretné a babát ő is,és engem is.Emésztem magam,mert ilyet tettem,mindennap a baba apjával álmodom,pedig nem beszéltem vele hónapok óta.A férjem sokszor a szememre veti,amit tettem,pedig ő nem fogadta el a válást.Én most is vállalnám a következményeket.
2009. júl. 15. 15:00
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%

"a doki is megmondta a kórházba,hogy elindulnak a hangyái ha elhagyom" - na ez is jó doki lehet, lelkismeretfurdalást kelt Benned... Persze meggondolatlanság volt a teherbeesés más férfitól, amíg házas vagy, de aki ítélkezik a Kérdező felett, nem tudja, milyen egy pszichopata pasi mellett lenni!!! Egy ilyentől nem tud csak úgy elválni! "Betegesen szeret" - ez már tudod soha nem a szeretetről szokott szólni. Ha lenne benne büszkeség, nem csinálná ezt, hanem elengedne, vagy próbálna normális érvekkel meggyőzni, hogy vele maradj. Én tudom milyen ez. Nekem is volt egy exem, aki érzelmileg zsarolt, és több "öngyilkossági" kísérlete volt. Egyik se komoly, mindig mások jelenlétében - egyszer pl. felvágta az ereit valamivel, amit talált, de úgy, hogy mindenki látta és egy haverja egyből orvoshoz vitte, másik alkalommal meg bevett egy levéllel a nála levő gyógyszerekből, de azt is észrevették és meghánytatták. Egyedül soha nem csinált semmit. csak akko rén még ne mtudtam, hogy úgyse lesz öngyilkos, csak ez egy jó zsarolási módszer, mert szíve és lelkiismerete mindenkinek van. Sajnos a szakítással, azzal, hogy ne érdekeljen, mi lesz vele, megvártam, amíg már pofozkodott is. Tönkrementem abban az időben, amit csak azért voltam vele, mert "jaj öngyilkos lesz"


Ebből jó már nem lesz, költözz el onnan. Esetleg szólj egy barátjának, vagy az anyjának, apjának, testvérének, stb. hogy mire készülsz, és mondd neki, mivel fenyegetőzött, és vigyázzon rá. Ez nálam bevált. Szidni fognak Téged, engem is szidtak, ezzel ne foglalkozz!!! - úgy voltam vele, mondjanak rám akármit, jogom van nyugodtam élni, odamentek a lakásba vigyázzon rá, és nem is lett baja.


A szülei a felelősek érte, ha nem tud felnőttként gondolkozni, ezt ne feledd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az orvosnak meg akkor is kötelessége meggyógyítani illetve kezelni a férjed, ha elhagyod.

Neked pedig jogod van azt tenni, ami a körülményekhez képest mindenkinek a legjobb: rendezni a helyzetet.

2009. júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%
Neked is jogod van a boldogsághoz, márpedig most aligha vagy boldog. Gondolj bele, 70 évesen arra szeretnél visszagondolni, hogy - igazából a jó ég tudja, miért - évtizedekig ápolgattad egy végtelenül önző, kicsinyes ember (a férjed) egóját, közben pedig eltelt az életed. Megérné? A férjed profi bűntudat-ébresztőnek tűnik, az orvost meg jól fenékbe kellene rúgni, amiért partnere ebben. NE legyen bűntudatot azért, mert boldog akarsz lenni!! Menj, és meg se állj a gyereked apjáig, a férjedet meg felejtsd el.
2009. júl. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt nem értem, mi tart még itt? A félelem? Vagy önbüntetés? Nem rólad szól már ez az idő, a gyermekre gondolj! Amit most érzel, szorongás, kiegyensúlyozatlanság - beívódik fejlődő sejtjeibe. Sokkal jobb lenne, ha nyugodt és boldog lennél, és ezt a mintázatot közvetítenéd felé.
2009. júl. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem kellett volna 18 évesen hozzámenni egy 9 évvel idősebb pasihoz, főleg nem a legelsőhöz! Kicsit még válogathattál volna. Most már örülj, hogy megvan az igazi!
2009. júl. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
85%

Már ne is haragudj,de mit lehet erre írni?Két nem normális egy pár??!!!Milyen élete lesz annak a szegény babának ilyen családban?Ha a férjed öngyilkossággal fenyegetőzött,akkor azonnal el kellett volna hagynod,és bedugni egy pszichiátriára.Az nem normális aki ilyet tesz,ilyen módon akar valakit maga mellett tartani.

Talán előbb tisztáznod kellett volna a helyzetedet,azután gyereket vállalni annak a férfinak,akivel az életedet tervezed leélni.Nem mindegy a babának sem hová születik hidd el,nagyon felelőtlen vagy,hogy így élsz így várod Őt.

Mielőbb hagyd el a férjedet,és költözz össze a gyereked apjával.Gyávaságból nem lehet senkivel élni ez butaság.

2009. júl. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Ja, ő se került kórházba, amikor megcsalta a férje. És mikor csalta meg? Amikor az asszony el akarta hagyni...

Mi volt előbb? A tyúk vagy a tojás?

Egy igazi feleség nem azért hűséges a férjéhez, mert folyamatosan szerelmes belé. A szerelem hol erősebb, hol gyengébb, hol kihuny, majd újraéled. Az a baj, hogy azt hiszitek, hogy az érzelmek számítanak csak, pedig az érzelmek nagyon labilisak, gyorsan változnak, semmi sem stabil, csak az elkötelezettség, és a döntés, hogy soha, semmilyen körülmények között nem a kapcsolatomon kívül keresek megoldást a problémáinkra, hanem azon belül fogom megoldani, ha törik, ha szakad. Ma, ha egy feleség vagy egy férj elégedetlen, elhanyagolt vagy csak annak érzi magát, a legkönnyebb megoldást választja, mégpedig a menekülést, a házasságból való kilépést.

Szerintem pedig, és nem vagyok egyedül a véleményemmel, az elhanyagolt is sokat tehet azért, hogy megmentse a házasságát. Teremtsen olyan otthont, ahova jó hazatérni, szaladjon és ugorjon a férje nyakába, ha az hazatért, főzzön neki jobbakat, mint amit az anyánál kapna, nevessen sokat, legyen megértő, keresse a párja kedvét, várja szexi fehérneműben égő gyertyák fényénél, izgalmas zenére, akkor nem fog máshova vágyni, nem a havert vagy a mamit fogja választani, mert az soha nem fog olyan élményt nyújtani neki, mint amilyen gyönyört egy ilyen asszonnyal átélhet. Hát ennyi.

2009. júl. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!