Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjnél vagyok, mi lenne jobb...

Férjnél vagyok, mi lenne jobb megoldás?

Figyelt kérdés
5hónapos terhes vagyok.A kicsi apja nem a férjem.Ezt tudja a férjem is.Elakartam válni,de a férjem majdnem öngyilkos lett,betegesen szeret,mondhatom ezt is.Tudja a másik is,hogy mi a helyzet,szakítottam vele,a férjem miatt.Nagyon szeretné a babát ő is,és engem is.Emésztem magam,mert ilyet tettem,mindennap a baba apjával álmodom,pedig nem beszéltem vele hónapok óta.A férjem sokszor a szememre veti,amit tettem,pedig ő nem fogadta el a válást.Én most is vállalnám a következményeket.
2009. júl. 15. 15:00
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok hibátlan.De amíg nem volt harmadik én mindig azt hallottam tőle,hogy milyen rossz természetem van,stb.Pedig Isten látja lelkemet,a béke kedvéért nem szóltam neki,amikor egyhetes útról hazaért és a hétvégét a szüleinél töltötte(sorozatba),vagy a havernak segített.Én abban az időben nagyon sokat sírtam magamban,mert állandóan egyedül voltam a szép új házunkban "boldogan".Hát azt az időt elcseréltem volna bárkivel.
2009. júl. 15. 17:01
 32/46 anonim ***** válasza:
100%

Akkor gondolom már döntöttél, az egyetlen lehetségeset. Mi a valódi kérdés?

Hogy vezekelnetek kellene-e hármótoknak gy életen át? Nem volt szép, hogy a háta mögött csináltatok magatoknak gyereket, de ha már megvan, nem kell három életet a máglyára vinned. Mindenkinek van bűne, majd a következőhöz hú leszel. Magadat nézd! Meg a bébit!

Olyan is van, aki rászolgál a megcsalásra. Majd az új asszonyt jobban őrzi!

Nme kell ebből ekkora tragédiát csinálni.

A tesóm elvett egy öngyilkosjelöltet, azóta is "együtt" élnek. A tesóm anyáméknál a "munka miatt" ohne szex, a nő az üres házban, a gyerekek meg suli után mamához. Anyám meg 6 emberre mos főz 70évesen.

2009. júl. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
96%
De attól még, hogy így érezted magad, nem ez lett volna a megoldás...elválhattál volna időben és ne mondd, hogy nem, mert ha végig akarod vinni a válást végig tudod, ha ennyire boldogtalan voltál. Hát igen, sokan jó dolgukban nem tudják, hogy mit csináljanak...az az igazság, hogy azt hiszik sokan, hogy milyen rossz nekik, mert nem látnak bele más életébe, mert akkor rájönnének, hogy az átlagembertől jobban élnek...de most már késő erről beszélni is vagy gondolnod is, csak válj el és hagyd, hogy a férjed is élje az életét.
2009. júl. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
50%
Miért kérdés ez?
2009. júl. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
39%

Én nem értem mi a picsért siránkozol?! Eszednél vagy te?? Most elvárod tőlünk hogy sajnáljunk mindannyian, amiért a férjed dolgozott állandóan és te emiatt felcsináltattad magad?? Gondolom nem akkor lett kamionos a férjed amikor hozzámentél hanem már előtte is az volt. Akkor? Ez a megoldás? Nem tetszik valami és félrekefélek?


Már meg ne haragudj de te főzted edd is meg. És képes legyél elviselni a negatív kritikát, ez itt nem az az oldal, ahol a kérdezővel mindenki egyetért. Számíthattál volna rá hogy kapsz hideget meleget.


Ne haragudj de nem tudlak sajnálni egy percig se. Abaxna be, ha egy házasságot így kéne mindenkinek felépíteni. Szánalmas.


És mielőtt azt hinné valaki hogy egy antifeminista férfi vagyok, közlöm hogy nő vagyok aki kiáll a nők jogaiért HA ARRA RÁSZOLGÁLTAK. Aki cafat, az akkoris az lesz hiába nő, NEM MENTESÜL A VÉTKEI ALÓL!!!!!


Szánalom ez az egész úgy ahogy van. Szegény férjed mellé legszívesebben odaállnék és a MINIMUM hogy kiforgatnálak mindenedből ezek után. pffff

2009. júl. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
47%
Épp ez az, hogy úgy látszik, te ilyen áldozat típus akarsz lenni. Boldog lehetnél, te meg egy pszichopata mellett vezekelsz. Eddig is csak arra használt, hogy szekáljon. Miért kell ez neked? És ennyire, hogy gyereked/szerelmed beáldozod ezért??? Enyhén szado-mazo hangulatba kerültem.
2009. júl. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
75%
A negatív kritika nem azt szolgálja, hogy pocskondiázzunk olyan embert, akit nem ismerünk és Ő csak véleményeket kér, hogy milyen megoldást javasolnánk mi kívülállók. Soha senki nem tudhatja, hogy mit hoz a jövő és nem e kerül Ő vagy egy közeli hozzátartozója ilyen helyzetbe, ezért még arctalanul se köpködjünk, cédázzunk. Nem vagyok sem rokona, sem jó ismerőse a kérdezőnek, sem pedig ilyen helyzetben nem voltam soha. Egy középkorú, harminc éve házasságban élő nő vagyok, aki valószínű az anyja lehetne a kérdezőnek és csak kapkodom a fejemet ennyi rosszindulat láttán.
2009. júl. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
71%
Szia,szerintem mindenképp válj el mert ha a férjednek nem átlagos a felfogása akkor még talán bánthatja a picit is ha felbűffen benne hogy nem az övé.Ha kórházba kerül vagy öngyilkos akar lenni hát tegye ez már nem a te problémád segítsen rajta az anyukája.mikor ő téged meg csalt te se kerültél kórházba akkor ő mit játsza az eszét,lehet hogy csak megjátsza ezt az egészet hogy ne hagyd el.Én a te helyedbe csak a picivel törődnék egyébként is ha megszületik mindenképp nyugodt körülményekre lesz szüksége a férjedtől ezt tuti nem kapja meg.Gondólj a gyerekre.Csak okosan.
2009. júl. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
74%
tegyük fel te imádod a férjed aki egy nap közli veled hogy egy másik nőnek csinált gyereket és most elhagy.persze azt ne hagyjuk ki hogy benned a tudad,hogy nektek nem jön össze a baba.te mit éreznél????milyen érzés lenne hogy egy másik nő tud neki gyereket szülni te meg nem?a másik,hogy magányos voltál a szép házban.gondolom azért kamionozott és viselte el a távollétet a családjától,hogy az a szép ház meglegyen.ő idegen országokban volt,barátok,család nélkül,nem volt kivel beszélni,te otthon az ismerősök között.neked volt könnyebb.és te megcsaltad.ez aztán a hála és kitartás!az én férjem is kamionozik a mai napíg,hogy meglegyen mindenünk.nem tudtam teherbe esni már 8 éve,most kiderült az ő egészsége nincs rendben.sose tud nekem gyereket nemzeni.mégse csalom meg és csináltatom fel magam mással.együtt kell megoldanunk ezt.azért nem törődött úgy veled a férjed,mert hetekíg egyedül volt,és mikor haza ment nem tudott mit kezdeni a helyzettel.hidd el tudom,nálunk is ez van.sajnos megszokják a magányt és nehezen tudnak itthon alkalmazkodni.szóval itt te hibáztál nagyot!!!azt írod ő vajon mit csinált?ne próbáld ezzel a kérdéssel nyugtatni a lelkiismereted!de még is azt mondom,ha nem szereted,akkor hagyd el.ne tedd ki a gyereket a mindennapi esetleges veszekedéseknek.ki tudja hogy bánna a férjed vele.nem lesz öngyilkos.majd idővel enyhül a fájdalma.de a minimum hogy egy életen át gyűlöl.ha a másik férfival maradsz majd őt is megcsalod mert mondjuk sokat fog dolgozni hogy megadjon mindent a gyereknek?dönts okosan.ha már 5 hónapja nem volt,most legyen eszed!!!!
2009. júl. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
92%

Szia Én éltem olyan férfival aki ugyszint öngyilkosságra hajlamos volt.Sokszor próbált öngyilkos lenni miután annyira megromlott a kapcsolatunk,hogy azt mondtam lépek.Természetesen mindenért én voltam a hibás,miden rosszat én csináltam a kapcsolatunkban.Valahogy arra soha nem gondolt,hogy ő milyen ,és milyen sok fájdalmat okozott nekem.Végül összepakoltam a cuccomat és léptem a kapcsolatból.Még amikor a holmimat pakolgattam,akkor is az ereit próbálta felvágni egy konyhakéssel.Három nappl később olyan nyugalom töltött el,hogy az leírhatatlan.Nyugott napok sora következett,most boldog vagyok a férjemmel.

MENY ,MEG SE ÁLLJ LEGYÉL BOLDOG A BABÁDDAL.SOK BOLDOGSÁGOT NEKTEK ÉS JÓ EGÉSZSÉGET

2009. júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!