Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjnél vagyok, mi lenne jobb...

Férjnél vagyok, mi lenne jobb megoldás?

Figyelt kérdés
5hónapos terhes vagyok.A kicsi apja nem a férjem.Ezt tudja a férjem is.Elakartam válni,de a férjem majdnem öngyilkos lett,betegesen szeret,mondhatom ezt is.Tudja a másik is,hogy mi a helyzet,szakítottam vele,a férjem miatt.Nagyon szeretné a babát ő is,és engem is.Emésztem magam,mert ilyet tettem,mindennap a baba apjával álmodom,pedig nem beszéltem vele hónapok óta.A férjem sokszor a szememre veti,amit tettem,pedig ő nem fogadta el a válást.Én most is vállalnám a következményeket.
2009. júl. 15. 15:00
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
73%
Egy anya mindig a gyerekével kell törödjön,az ő jövőjét kell szem előtt tartania!Azután jöhet bárki más.A férjed magán kivűl mással nem törődik,gondolod hogy egy idegen gyerek sirását tűrni fogja?.Ha éjszakáznod kell mosolyogva tűri??Mérlegelj a gyereked és a te érdekeidnek megfelelően,cselekedj és azért te vagy a felelős.Amit meg ő csinál azért ő.Egy gondolat még :pszihológusok szerint a férfiak az öngyilkossággal vagy csak zsarolnak vagy tutira mennek!Ne hagyd magatokat!!!
2009. júl. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
63%

"A férjed magán kivűl mással nem törődik"


Miért, a kérdező törődött bárki mással is?? Férjnél van és eközben egy másik fószerral döntötte el hogy gyereket csinálnak.


Ha az én férjem a szomszéd nővel döntenék el hogy gyereket csinálnak, valószínüleg én is úgy bekattannék hogy kórházban kötnék ki!!


Érdekes amúgy, ha egy férj csalja meg a feleségét, akkor itt rögtön kést rántotok és folyik a virtuális vér, erre itt az élő példa, hogy a feleség csalja meg a férjét, SŐT szándékosan, előre megtervezetten gyereket csinálnak, és a férjét ostorozzátok, és bíztatjátok a kérdezőt.


Normálisak vagytok?


Szép is lenne ha én is felcsináltatnám magam azért mert a férjem elhanyagol, ahelyett hogy leülnék vele megbeszélni a dolgot!! KÖPEDELEM

2009. júl. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:
A két utolsó, olyanról nyilatkozik,akit nem is ismer.Amúgy ez a két férfi volt az életemben összesen,30évesen.Én megértelek benneteket,és nem kívánom senkinek ezt a helyzetet,de szerintem ti még könnyen kiabáltok,mert még nem álltatok egyik oldalon sem.
2009. júl. 15. 16:41
 24/46 anonim ***** válasza:
70%
Hagy ott az idióta férjedet. Minél előbb. Az ilyen puha.p.ö.cs pasik mindig ilyennel fenyegetőznek és nem teszik meg soha. Csak önző disznók és akkor is veled akar maradni hogy azt sem képes elfogadni hogy Te már nem szereted őt, csak az a lényeg neki, hogy te ott legyél neki. ez nem szeretet. hanem birtoklás. A szeretet közel nem erről szól.
2009. júl. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
Bocsánat,még annyit.A férjem évekig kamionozott,biztos másra is szemet vetett.Ezt nem tudom.De azt igen,hogy ő is megcsalt engem egy közös ismerősünkkel,amit bevallott,amikor én el akartam hagyni őt.Engem ez nem érdekel.A bébi létezéséről pedig később bizonyosodtam meg.Vajon miért nézi ezt el nekem?Talán ő sem hibátlan.
2009. júl. 15. 16:49
 26/46 anonim ***** válasza:
95%

Én már írtam előzőleg, de azt szeretném mondani a kommentedről, hogy azért te elég egyoldalúan írod ezt le, mintha a férjed ok nélkül lenne kikészülve idegileg. Hát én bizony belegondoltam a helyébe, és én sem örülnék. Egy labilisabb személyiségnél ez ilyen reakciót vált ki. Most nem azért, de azt írod, hogy a férjed elhanyagolt...na képzeld az én férjem volt olyan, hogy több, mint egy évet is távol volt tőlem a munkája miatt több alkalommal is, mégsem hagytam el az első nehézségnél. Szóval ilyenre fogni egy megcsalást, hogy elhanyagolt...hát ne haragudj, jó mentőszöveg ez magadnak. Szerintem nem csaltad volna meg, ha szeretted volna.


Fenntartom a véleményem egyébként, hogy ebből a legjobban a válással tudsz kijönni. A babának is ez a legjobb és a baba apjának is. A férjed szerintem nem lesz öngyilkos, csak mondja. Ha mégis az lenne, úgy gondolom, hogy nem a te hibád lenne, mert ezzel az erővel bármit is csinálnál, valamiért mindig lehetne öngyilkos. Ez csak zsarolás a részéről. Nem maradnék vele a helyedben. Ő is jobban jár, ha nem maradsz vele. Hosszútávon majd rájön.

2009. júl. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
69%
16:41-es a férje nem férfi, a te szemszögedből egy tökös pasi nem akarna a nővel maradni, meg lelkileg zsarolni. Egy puha p.öcs. Azt mondaná: oké, te csináltad menj. Nem hogy még visszatartani. Amúgy minndeki megbotlik, nem kéne itkezni, mellesleg ti pasik mindig könnyebben k. urváztok le egynőt ha megbotlik, mintha ti titokban évekig félre kurtok, meg férjes asszonyokkal enytyempentyemeztek. Gondolom te még nem követtél el semmi hibát, és a gloria itt van a fejed felett, te vagy a tökéletes férfi, aki erkölcsősz is egyben. Csak a tapasztalatok azt mutatják hogy az ilyen erkölcs csősz majmok pont hogy minden ilyet megtesznek amit leírtam csak a szájuk nagy. majom.
2009. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
66%
és a férj sem ettől készült ki hanem az ön sajnálattól, semmi tartás nincs benne. Csak ezért nem sajnálom, mert nem tartással viseli. Önző, tartástalan. ha elengedte volna a nőt és utána borul ki az természetes. Ez a mártírkodás nem. mi a fenének akar akkor a nőnek maradni ha nem mártírkodni akar.
2009. júl. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
92%

Szia! Nővérem pont egy öngyilkos hajlamú férfival szakitott kb 9 év után (ők nem házasodtak össze) 4 hónapja. Nagyon hosszú és nehéz beszélgetéseink voltak kettőnknek erről, mivel csak bennem bizott meg, ő is egy másik szerelem miatt szakitott, de gyerek nélkül még. Nem osztom meg az egészet, mert mindenki élete más, a lényeg, hogy nagyon ki volt ő is és az ex is borulva hónapokig, az ex azért, mert valóban öngyilkos akart lenni, és 2x meg is próbálta, mindkettőt túlélte, most éli világát, nővérem azért, mert a maga módján azért szereti, és hogyan tudna 9 évet kitörölni, de ebbe az emberbe már nem szerelmes. Szerintem nincs középút, vagy önfeláldozol gyerekestül, azaz a gyerekedet is feláldozod egy nem normális embernek, vagy megtalálod a boldogulásotokat, én úgy érzem, felelősséggel egy gyerekért ezt a másodikat kell választanod. Az az ember, aki másokat öngyilkossággal zsarol, önző, nem érdemli meg, hogy foglalkozz ilyen mélységekig vele. Ha valóban el is követi, akkor pedig valóban öngyilkos hajlam, és elnézést, hogy én ezt irom, de mindenkinek a maga élete, vessen neki véget, ha akar. Ha vele maradsz/-tok, akkor a te életednek lesz vége, igaz nem technikailag, csak lelkileg. Ezt nehéz eldöntened. A mi példánkban a srác végülis él, jól döntött nővérem, hogy nem hallgatott a zsarolásra, pontosabban egyszerűen kiábrándult belőle ezalatt....

Nagyon sok kitartást kivánok Neked, és lehetőleg boldogságot a picivel!!

2009. júl. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
41%

"A bébi létezéséről pedig később bizonyosodtam meg.Vajon miért nézi ezt el nekem?Talán ő sem hibátlan"

Hm.Az elöbb azt állítottad, közösen döntöttétek el, gyereket akartok?!?!?!

Valószínűleg azért nézi el neked, mert szeret......Fura, mi?!?! Továbbra is fenntertom; CÉDA......!

2009. júl. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!