Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjnél vagyok, mi lenne jobb...

Férjnél vagyok, mi lenne jobb megoldás?

Figyelt kérdés
5hónapos terhes vagyok.A kicsi apja nem a férjem.Ezt tudja a férjem is.Elakartam válni,de a férjem majdnem öngyilkos lett,betegesen szeret,mondhatom ezt is.Tudja a másik is,hogy mi a helyzet,szakítottam vele,a férjem miatt.Nagyon szeretné a babát ő is,és engem is.Emésztem magam,mert ilyet tettem,mindennap a baba apjával álmodom,pedig nem beszéltem vele hónapok óta.A férjem sokszor a szememre veti,amit tettem,pedig ő nem fogadta el a válást.Én most is vállalnám a következményeket.
2009. júl. 15. 15:00
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
90%

Te kit szeretsz? Azzal élj, akit szeretsz!


Ha ez a gyerek apja, akkor a gyerek is jól járt.

2009. júl. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
97%

nem tudom, te hogy tudod ezt összeegyeztetni magadban, én nem tudnám. Ha el akarsz válni, akkor válj el. Ez független attól, hogy a férjed mit akar, mibe egyezik bele vagy mivel fenyegetőzik.

Szereted? szerinted jó lesz a házasságotok? Ha úgy gondolod, hogy igen, akkor ne válj el.

De dönts te, úgy ahogy a lelkiismereted és a jövőképed diktálja és ne hagyd zsarolni magad.

2009. júl. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
93%

Ha mindketten szeretnek, és a babát is, akkor már csak az a kérdés, hogy te kit szeretsz, kit választanál. A férjedben mindig benne lesz az a tüske, hogy az a baba nem az ő gyereke, erre számítanod kell.

Döntő kérdés még: Miért szeretnél/szerettél volna válni?

2009. júl. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
94%
Én a helyedben semmiképp sem maradnék a férjjel. Nem szereted, nem az övé a gyerek, a szemedre is fogja vetni egy életen át, a gyereknek is ártasz ezzel. Válj el. Kénytelen lesz belemenni, mert ha az egyik fél válni akar, akkor a másik nem tarthatja vissza. Attól, hogy amit tettél, mármint a megcsalás szörnyű vétek, a férjednek nincs joga téged érzelmileg zsarolni ilyennel. Hagyd el, majd abbahagyja az utánad járkálást. A saját és a gyereked boldogságára gondolj. Ebben a házasságban ki boldog? Szerintem nem vagy az és a férjed sem az. Én nő vagyok, de megmondom neked, hogy nem tudnék azzal a tudattal élni, hogy a párom másnak csinált gyereket a házasságunk alatt. A férjed is ezért nem nyugszik, de szeret és nem tud elengedni, pedig kellene. Add be a válást.
2009. júl. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
93%

Nem szereted a férjed, nem tőle vársz gyereket, viszont mégis vele vagy, mert öngyilkossággal fenyegetőzik. Miközben folyamatosan a szemedre veti a történteket. Emellett szerelmes vagy a gyereked apjába...


Szerintem egyszerűen hagyd el a férjed, mielőtt még megszületne a gyerek! Aki öngyilkossággal zsarol, mert érzi, hogy másképp nem tud megtartani, az nem méltó arra, hogy vele maradj! Ha tényleg öngyilkos lesz, úgy kell neki... Ahelyett, hogy őis új életet kezdene, egy olyan nőért harcol, aki már nem érez iránta semmit: ennél nagyobb ostobaságot még elképzelni is nehéz!

A gyereked apja szeret téged és a babátokat, és te mégis elhagyod egy idegbeteg pasi miatt, aki iránt már régen nem érzel semmit, és boldogtalan vagy mellette?

2009. júl. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
90%

hát nem valami egyszerű a helyzeted:(

melyik férfit szereted úgy igazán? melyikőjük hajlandó gondoskodni rólad és a piciről?(a férjed "bevállalná" a gyerekedet?) a másik férfi nem tartana igényt a gyerekre?(mert ha apasági pert indít, és kiderül dns teszttel, hogy övé a gyerek, akkor lesz láthatási joga stb) azt hogy viselné az amúgy is labilisnak tűnő férjed?

nem akarlak megsérteni, és ítélkezni, de szerintem a házasságodnak már rég vége, ha mástól vársz babát...:(

ha válni akarsz, tedd meg, a férjed szerintem csak zsarolni akar...

2009. júl. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
94%
Ha a baba apja felvállal mindkettőtöket és szereted, akkor muszáj elválni, mert a házasságod már soha nem lesz a régi. Gondolom valamiért csak félreléptél.... Idővel belenyugszik a férjed is a válásba. Ha már most is a szemedre veti a történteket, máskor is fogja, soha nem lesz kiegyensúlyozott életed. Ami megtörtént, azon változtatni nem tudsz, de a baba és a saját érdekedben válj el és azzal élj, akit szeretsz. Nem lesz a férjed öngyilkos, attól ne félj, csak zsarol érzelmileg , mert nem tudja elfogadni a kudarcot.
2009. júl. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
91%
Futás a baba apjához!
2009. júl. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
83%
Az lett volna tisztességes,ha előbb elválsz,és azután keresel szeretőt,yereket pedig semmiképpen nem vállaltam volna ilyen szituban.Most már veszett fejsze nyele,mert a multon nem lehet változtatni.Én válás ellenes vagyok,de a te esetedben még is csak azt látom az egyetlen megoldásnak.Nem miattad,hanem a pici miatt,még akkor is,ha a gyerek apja mégsem vállalna benneteket.A párod kénytelen lesz beletörődni.Ha pedig mégis öngyilkos lenne,akkor sem tehetsz ellene semmit,ha vele maradsz,akkor is megteheti egy elborult pillanatában.A gyerekedre kell gondolnod elsősorban.
2009. júl. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem egyszerű helyzet. Gyereket vársz, szereted az apját, ő is téged. Mi a kérdés?

Mit fog szólni a gyerek, ha mással nevelteted fel? Nem az apjával? Ezt nem tudod neki megmagyarázni.



Rosszul tetted, hogy nem váltál el , mielőtt újat kezdtél. De ezen késő keseregni!


Ne kínozd tovább a férjedet, gyorsan hozz létre tiszta helyzetet!Költözz a lehető leghamarabb a gyereked apjához, ahogy vagy, a többit majd onnan elintézed. És máskor előre gondolkozz.


Négy embert nem csaphatsz be egy életen át!

Rosszul csináltad, a férjednek fájdalmat okoztál! de ezen már nem segít he négyen szenvedtek a sírig akár!


Mit értessz az utolsó mondaton? Mit vállalnál?


A jelenlegi férjed majd feldolgozza a hiányodat. Ez az ő problémája. Neked a gyermeked normális életét kell biztosítanod. Lehetőleg az édesapjával!


Mit érez, ha a nevelőapja mindig kis fattyúként kezeli majd? és a féltestvérei? Ne tolj már ki vele! Főleg, hogy az apját szereted!

2009. júl. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!