Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjnél vagyok, mi lenne jobb...

Férjnél vagyok, mi lenne jobb megoldás?

Figyelt kérdés
5hónapos terhes vagyok.A kicsi apja nem a férjem.Ezt tudja a férjem is.Elakartam válni,de a férjem majdnem öngyilkos lett,betegesen szeret,mondhatom ezt is.Tudja a másik is,hogy mi a helyzet,szakítottam vele,a férjem miatt.Nagyon szeretné a babát ő is,és engem is.Emésztem magam,mert ilyet tettem,mindennap a baba apjával álmodom,pedig nem beszéltem vele hónapok óta.A férjem sokszor a szememre veti,amit tettem,pedig ő nem fogadta el a válást.Én most is vállalnám a következményeket.
2009. júl. 15. 15:00
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
92%

Egyetértek az előttem szólóval. A férjednek ez egy nagy kudarc, amit akár a házasság látszatának a fenntartásával is leplezne. Ha szereted azt a férfit, akitől a gyermeket várod, ő is szeret téged, akkor lépj.

A férjed már most odadörgöli neked a történteket - bár szeret ugye, betegesen, de annyira nem, hogy ne akarna bántani - később mit gondolsz, mi várható?

Kezdj tiszta lappal.

A férjed meg nem lesz öngyilkos. Menete:

1. fázis: Öngyilkos leszek, ha elhagysz!

2. fázis: Megölöm mindkettőnket, ha elhagysz!

3. fázis: Megöllek ha elhagysz!

4. fázis: Tudod mit? Menj, de amit közösen vettünk, azt hagyd itt!

Hasonlót már végigcsináltam (gyerek és új szerelem nélkül). Sírás, önsajnáltatás, öngyilkossági szándék, gyilkossági szándék... minden végigment, ahogy a nagykönyvben le van írva. Aztán kiderült, hajlandó életben maradni:-))) ha megkapja a közösen szerzett összes értéktárgyat, berendezést, valamint a bankszámlánkon lévő megtakarítás kétharmadát.

Ne félj, ne rágódj, lépj.

2009. júl. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
86%

Hívd fel az igazi párod, pakolj össze, és ma már nála aludj. Hogy mi legyen az exxel, majd együtt kisütitek.

Nem hinném, hogy öngyilkos lesz! És ha mégis, csak előbb kinyír téged is?

Ne aludj egy potenciális (ön)gyilkos mellett!

2009. júl. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
89%

Egyertelmu, hogy a gyerek apjat valasztanam!

Remelem jol dontesz! Szoritok!

Irj a fejlemenyekrol!:))

32/N

2009. júl. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
48%
Szegény, szerencsétlen férj! Én csak őt sajnálom... (28/N)
2009. júl. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
80%

Ha az apja szeret Benneteket és vállalja a Picit is akkor mire vársz még, Őt szereted nem?


A férjednek ugyanúgy bele kell törődne, hogy legyőzte egy másik férfi, mint az összes másik hárommilliárd férfinek rajta kívül a bolygón. Persze legtöbb esetben még házasság előtt eldől, hogy a két (néha több) férfi közül ki a jobb, (=kié lesz a lány) de előfordul, hogy csak később derül ki. Erről azonban nem tehetsz. Jött egy másik aki jobb volt nála, nem Te vagy a hibás. Akkor se gyötörjön lelkiismeret-furdalás, ha beváltja az ígéreteit, mert nem tehetsz róla hogy legyőzték. A pszichológusok szerint azonban az ilyen férjes "ha elhagysz öngyi leszek" c. pasihiszti az esetek kevesebb mint 1%-ában jelent valós veszélyt, 99%-uk üres hiszti. Amúgymeg a legalljasabb dolog egy kapcsolatban öngyilkossággal fenyegetőzni és érzelmileg terrorizálni a másikat. Nem férfihoz méltó.


Azt mondják, hogy a szívedre hallgass. Itt ez a kérdés fel se merül, mert UGYANAZT mondja a szíved és a józan ész is. Egy jó út van. Szerencsés vagy, hogy ez ilyen egyértelműen látszik. Cselekedj!


Feri, 23.

2009. júl. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
A baba apjába szerelmes lettem,ezért akartam elválni.Mégis lemondtam róla,mert a férjem kórházba kötött ki,mert annyira kikészült.Pedig tudja,hogy hibázott,mert elhanyagolt.Az ösztönöm azt súgja,hogy a kicsi apjával kellene lennünk,aki önzetlenül szeret,és közös döntés volt a bébi is.De a férjem úgy viselkedett akkor,hogy ha nem maradok vele,teljesen kikészített volna mindegyikönket.Nem átlagos felfogása van,és a doki is megmondta a kórházba,hogy elindulnak a hangyái ha elhagyom.Az igazsághoz hozzátartozik,hogy vele évekig nem lett babánk.Most pedig isteni csoda ez a pici,szó szerint,orvosilag is.
2009. júl. 15. 16:09
 17/46 anonim ***** válasza:
95%

Férjednek egy életképesebb gondolatmenet demó:


Megcsalt az asszony? akkor nem is szeretett igazán? Akkormeg mit keresek vele egy fedél alatt? húzzon ahova akar, nehogymá' én neveljem a más gyerekét...


És az erős férfi ITT lezárja. Asszony költözik. Jelen esetben NEKI IS jó, és NEKED IS jó.


Megint Feri (23) voltam, gondoltam megér egy misét a férj álláspontja is, mert feljebb valaki sajnálta. Én azért sajnálom, mert nem így gondolkozik hanem foggal-körömmel ragaszkodik a süllyedő hajóhoz. Ebbe a kapcsolatba kár energiát pazarolnia szegénynek.

2009. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
83%

Azt akarod, hogy tönkre tegyen ez a férfi, és még a gyerekedet is kitennéd neki?? A hangyáit majd ő legyőzi, vagy csinál velük, amit akar.

Szadizna életed végéig. Kár is volt hozzámenni.

Ha nem lennél mellette, nem is értenéd, mit problémáztál! Menj el most! Ha lehet a gyerek apjához, ha nem, akkor egy barátnődhöz, vagy az anyádhoz.Hány szerelmi tragédia történik, meg akarod várni?? Nem biztos, hogy magát öli meg! Ha meg igen, legalább megúszod a vagyonmegosztást.

Sajnálod, o. k. Azért nem kell a felesége légy! A gyreket nem sajnálod? Vagy az apját?

Ha segíteni akarsz neki, barátként megteheted.

Amit most csinálsz, az prostitúció. Eladod magad a férjednek, cserébe, hogy csak kicsit nyavalyogjon, ne nagyon.Egy gyáva vagy. A másikra miért nem gondolsz?? Meg a gyereketekre??? Ők alább valóak a jelenlegi férjednél?

2009. júl. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
39%
egy hulye kis r... anc vagy aki 2 ferfi erzeseivel jatszik szerintem meg 2 szek kozul majd padlot fogsz anyukam es megis erdemled!!!!! le lehet pontozni:S
2009. júl. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
60%

"Az ösztönöm azt súgja,hogy a kicsi apjával kellene lennünk,aki önzetlenül szeret,és közös döntés volt a bébi is"...........MI VAN!?!?!?

Férjnél vagy,együtt élsz vele és egy másik farokkal eldöntitek, hogy gyereket csináltok egymásnak?!?!...........K_RVA!

2009. júl. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!