Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy magyarázzam el ezt a...

Hogy magyarázzam el ezt a páromnak, úgy hogy meg is értse?

Figyelt kérdés

Hogy magyarázzam el, a (30 éves is elmúlt) páromnak, hogy ne írogasson ki minden jelentéktelen, bar*mságot a facebookjára. Ne rakja ki az a zenét, amit épp halhat mert senkit nem érdekel. És ne jelölgessen be mindenkit, akit talán még nem is látott, csak azért hogy több legyen az ismerőse.

Mert: -Szánalmas, amit csinál.

-Bejelölget, könnyűvérű kis p*csákat, nőcskéket akik természetesen félreértik. Jönnek a kommentek az adatlapjára és ebből vannak a veszekedéseink.

- Kb. 15 éves korra elszokták nőni, azt hogy "az a lényeg minél több legyen az ismerősöm facebookon, mert annál népszerűbb vagyok."

-A kapcsolatunk érdekében az tenne a legjobbat, ha törölné magát és felnőne végre!

Lehetséges, vagy ne áltassam magam, hogy valaha is megváltozik?!? Milliószor elmondtam már neki, számtalan konfliktusunk volt és meg se akarja hallani, amit beszélek neki. Azt hiszi ez csak hiszti a részemről, pedig nagyon is komoly mert az őrületbe kerget a gyerekes dolgaival.


2012. júl. 23. 14:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy ki mit mond azzal kapcsolatban, hogy igazad van-e. Egy a lényeg: nem köteles megváltoznia, és a kedvedben járnia. Viszont te sem vagy köteles vele maradni.

Ha nem vagy boldog vele (akármi is legyen az indok) hagyd ott.

2012. júl. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
62%

ne legyél már hülye! és főleg féltékeny! mi közöd hozzá h mit ír ki? be akarod zárni vagy mi? mért fáj neked h mással is foglalkozik? nehogy már ez zavaró legyen egy párkapcsolatban!


ha megőrülsz tőle,hagyd ott. ne akarj senkit megváltoztatni, ha jó a kapcsolat összeillenek,ha nem akkor nincs értelme


ha így fojtatod,le fog lépni,mert ez egy gyerekes,hisztis duzzogás ráadásul zsarnokoskodsz is felette

2012. júl. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
44%

az én 30 feletti párom az iwiwvel volt így.

én először szembesítettem vele, hogy tisztán látszik, hogy állandóan nézegeti a csaj ismerősei adatlapját. ezen valahogy elszégyellte magát, mintha egy "beteg"ember lenne.

de tényleg naponta nézegette.


én valahogy azt tudtam vele megértetni, hogy ez nem normális dolog. egy idő múlva a saját szájából hangoztak el olyanok, pl amikor őt bejelölte egy idegen csaj, meg hasonlók, hogy tiszta szánalmas, hogy egész nap a gép előtt ülnek, más dolguk sincs, csak bejelölgetni mindenkit, ez az életük. így lenézve. meg is lepődtem.


de végül az oldott meg mindent, hogy amikor ő gyűlölte bennem, hogy cigizem és nem tudta elviselni, én mindig felhoztam neki, na látod ilyen érzés nekem, amikor iwiwezel. a végén adott jelszót is, hogy nyugodt lehessek, és tartotta magát ahhoz, hogy be sem lépett, csak nagyon ritkán. ma már az értelmét sem látja szinte az adatlapjának, max pár munkakapcsolatot lát benne és ennyi.

2012. júl. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ez az ő dolga. Ha egy ilyen apró hülyeséget nem bírsz elviselni, szakíts, és keress valakit, akit szeretsz.
2012. júl. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
igen ez egy semmiség,de te még ebben is beszabályoznád. igaza van h nem hagyja!
2012. júl. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Megváltozni NEM fog. Erre sosem szabad várni egy kapcsolatban, mert nagy pofára esés a vége. Vagy kell így, vagy lépj.


23N

2012. júl. 24. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!