Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy magyarázzam el ezt a...

Hogy magyarázzam el ezt a páromnak, úgy hogy meg is értse?

Figyelt kérdés

Hogy magyarázzam el, a (30 éves is elmúlt) páromnak, hogy ne írogasson ki minden jelentéktelen, bar*mságot a facebookjára. Ne rakja ki az a zenét, amit épp halhat mert senkit nem érdekel. És ne jelölgessen be mindenkit, akit talán még nem is látott, csak azért hogy több legyen az ismerőse.

Mert: -Szánalmas, amit csinál.

-Bejelölget, könnyűvérű kis p*csákat, nőcskéket akik természetesen félreértik. Jönnek a kommentek az adatlapjára és ebből vannak a veszekedéseink.

- Kb. 15 éves korra elszokták nőni, azt hogy "az a lényeg minél több legyen az ismerősöm facebookon, mert annál népszerűbb vagyok."

-A kapcsolatunk érdekében az tenne a legjobbat, ha törölné magát és felnőne végre!

Lehetséges, vagy ne áltassam magam, hogy valaha is megváltozik?!? Milliószor elmondtam már neki, számtalan konfliktusunk volt és meg se akarja hallani, amit beszélek neki. Azt hiszi ez csak hiszti a részemről, pedig nagyon is komoly mert az őrületbe kerget a gyerekes dolgaival.


2012. júl. 23. 14:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Hamarosan eljön az idő, amikor válóokként a Facebook-ot jelölik majd meg a felek.
2012. júl. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
36%

Hanyagold el a pasit aztán majd csak észreveszi magát az a gyökér!

ha meg nem,akkor dobd ki a fenébe baby!


Richárd voltam,

Sziasztok

2012. júl. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Itt nem az a probléma, hogy fent van facebookon. Hasznos is lehet, ha mondjuk nincs pénz a kártyádon, nem tudsz felhívni valakit, itt írsz neki. Megtalálhatod gyerekkori barátaidat, stb. Itt az a probléma, hogy a párod felnőtt ember létére úgy kezeli ezt az oldalt mint a sok tini. Ez pedig azt mutatja, hogy valós emberi kapcsolatra éretlen. Ettől eltekintve milyen a kapcsolatotok? Eljártok kettesbe valahova? Van közös programotok? Hanyagol téged az internet miatt? Neked kell tudnod, hogy tudsz e lépni. "Megszoksz, vagy megszöksz." Sokszor elmondtad neki, hogy problémát okoz ez, ő nem törődik ezzel. Nem érdekli, hogy téged bánt. Ebből látszik, hogy ki, vagyis mi a fontosabb neki. Én lelépnék. De neked kell döntened!
2012. júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
95%

manapság a férfiak egyre szánalmasabbak. SOSE NŐNEK FEL???

Ha már szóltál neki emiatt, és nem értette, vagy megse hallotta akkor hagyd a francba! Nem fog megváltozni

2012. júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%
Igaza van Richárdnak. Ha az sem érdekli, hogy elhanyagolod, jobb megszabadulni tőle.
2012. júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem az is szánalmas, hogy magukat felnőttnek tartó nők azon cirmognak, hogy kit jelöl be a pasijuk facebookon, vagy kik kommentelnek.


Megérdemlitek ti egymást nagyon is.

2012. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
67%

6/6 Te meg egy rossz indulatú barom vagy! Kedves kérdező,ne foglalkozz ilyen elmebajosokkal mint ez!

Sok sikert!


Richárd

2012. júl. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
67%

neked nem a facebookkal van bajod, hanem azzal, hogy -Bejelölget, könnyűvérű kis p*csákat, nőcskéket akik természetesen félreértik. Jönnek a kommentek az adatlapjára


Már csak azért sem fogja abba hagyni, mert hisztizel ez miatt.

2012. júl. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
55%
Rosszindulatú vagyok? Lehet. Szerintem akkor is gyerekes dolog azon veszekedni, ki mit kommentel facebookon. :DDD
2012. júl. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
57%

ma 15:15


Nem azzal van baja, hogy írogatnak a pasijának, hanem azzal, hogy felnőtt ember létére úgy viselkedik mint egy óvodás. Engem is zavarna. Ha az lenne a helyzet, hogy fent van face-n, de nem hanyagol miatta, sz.arnám le, hogy ki mit ír neki. Megbízom benne. De ha a nemi életünket is ott élné, azért már én is pipa lennék. 30 éves ember családot tervezzen, ne a neten játsszon "tiniqrvát"

2012. júl. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!