Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy magyarázzam el ezt a...

Hogy magyarázzam el ezt a páromnak, úgy hogy meg is értse?

Figyelt kérdés

Hogy magyarázzam el, a (30 éves is elmúlt) páromnak, hogy ne írogasson ki minden jelentéktelen, bar*mságot a facebookjára. Ne rakja ki az a zenét, amit épp halhat mert senkit nem érdekel. És ne jelölgessen be mindenkit, akit talán még nem is látott, csak azért hogy több legyen az ismerőse.

Mert: -Szánalmas, amit csinál.

-Bejelölget, könnyűvérű kis p*csákat, nőcskéket akik természetesen félreértik. Jönnek a kommentek az adatlapjára és ebből vannak a veszekedéseink.

- Kb. 15 éves korra elszokták nőni, azt hogy "az a lényeg minél több legyen az ismerősöm facebookon, mert annál népszerűbb vagyok."

-A kapcsolatunk érdekében az tenne a legjobbat, ha törölné magát és felnőne végre!

Lehetséges, vagy ne áltassam magam, hogy valaha is megváltozik?!? Milliószor elmondtam már neki, számtalan konfliktusunk volt és meg se akarja hallani, amit beszélek neki. Azt hiszi ez csak hiszti a részemről, pedig nagyon is komoly mert az őrületbe kerget a gyerekes dolgaival.


2012. júl. 23. 14:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
77%

"-A kapcsolatunk érdekében az tenne a legjobbat, ha törölné magát és felnőne végre!"


Te meg a kapcsolatotok érdekében akkor tennéd a legjobbat, ha megértenéd, hogy nem az anyja vagy, és nem akarnád felnevelni újra...

Nem kedvelem a Facebook-ot meg a hasonló oldalakat, de: gondolom, a párod már ilyen volt, amikor megismerted, elfogadtad, akkor jó volt?

Ráadásul, ha téged az FB nem érdekel, minek foglalkozol azzal, hogy ő mit-hová-mikor írogat benne?

2012. júl. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
89%

Oké, kifejtem bővebben:


1. Mi a frász van, ha kirakja a zenét, amit hallgat? Semmi.

2. A kis nőcskék gondolom azért zavarnak, mert féltékeny vagy, a féltékenységnél semmi nem gyilkolja jobban a kapcsolatot, ideértve a facebookot is.

3. A kapcsolatotok érdekében jó lenne, ha nem akarnál belemászni, hogy fent van-e egyáltalán facebookon...

2012. júl. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
54%
te is meg a párod is nagyon hülyén viselkedtek
2012. júl. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Nem azon veszekedem, hogy ki mit kommentel vagy kiket jelölget be. Azzal van bajom, hogy felnőtt létére értelmesebb elfoglaltságot is találhatna ennél.

És amikor még ki is fejti, hogy az a cél hogy 5000ismerőse legyen, de megmagyarázni nem tudja az miért jó neki..attól a falra mászok. Mintha valami gyengeelméjűvel élnék párkapcsolatban. Az élet más területén nagyon is érett, felelősségteljes, jól megvagyunk. Nem hanyagol facebook miatt, mert akkor már nem lennék vele.

De ha beül a facebook elé az értelmi szintje lemegy mínuszba.

Már volt, hogy többen is beszólogattak neki, hogy az ő posztjaival van tele az üzenőfal. És lehet, hogy gyerekes részemről, hogy ezt megalázónak érzem. Lehet egyébként is érzékeny témám a facebook, mert soha nem értettem azokat, akik képesek az egész napjukat ott tölteni, életük minden pillanatáról képet feltölteni, még azt is kiírni, hogy épp boltba ment stb. És attól tartok párom is elfog jutni odáig és akkor már nem lesz min gondolkodnom!

Már mondtam is neki, hogy nem is velem van kapcsolata hanem a facebookjával. Ilyenkor mindig megfogadja, hogy letörli magát, de persze semmi változás.

2012. júl. 23. 15:25
 15/26 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem rettenetesen túlreagálod.


Hagyd már meg neki azt a kis hülyéskedést meg örömet... Ha nem tőled veszi el az időt ezzel, akkor miért kell ennyire beleszólni? Ha egyébként rendesen dolgozik, éretten gondolkodik, akkor nézd már el neki azt a pár percet, amikor hülyeségekkel foglalkozik és pl. leereszt egy stresszes munkanap után. Ezzel az egésszel max. akkor kéne foglalkoznod, ha már a munkáját veszélyeztetné, vagy a közös életetek nem működne, mert csak a facebook előtt ül. Esetleg az is jogos lenne, hogy rólad ne osszon meg intim infokat, de ahogy látom, ilyesmi nincs.


Nőj fel Te is, és ettől a teljesen ártalmatlan szórakozástól ne akadj ki.

2012. júl. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
86%
Hát engem is zavarna, ha a párom nőket jelölgetne be akiket nem is ismer. Használja a fb-t de arra amire kell: barátaival beszéljen, megnézze a 20évvel ezelőtti szomszéd kiskölyköt, hogy mi lett vele stb, de ne erre, hogy jelölgessen mindenkit, akit ismer jelöljön de ennyi. Mit szól ha szólsz neki?
2012. júl. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Rólam semmit nem oszt meg, még azt sem rakta ki, hogy kapcsolatban van. Azt mondja az magánügy.

De persze az nem magánügy, hogy épp hova megy, vagy mit csinál!

2012. júl. 23. 15:38
 18/26 anonim ***** válasza:
65%
Hm. Nem lehet, hogy úgy gondolja, hogy mivel te ilyen látványosan utálod a Facebook-ot, ha bármit is kirakna rólad, te egyből kitörnéd a harmadik világháborút?
2012. júl. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert az ilyen ismeretlen csajos kommentes veszekedések után, mindig kértem hogy legalább egy képet tegyen ki, hogy lehessen látni, hogy nem azért jelölget, mert ismerkedni akar. Arra azt válaszolta, "majd rakok ki..majd rakok ki". Azóta se rakott ki.
2012. júl. 23. 15:48
 20/26 anonim ***** válasza:
54%
Azért nem írja ki, hogy kapcsolatban van, mert így nagyobb a valószínűsége, hogy flörtölgetnek vele a nők.
2012. júl. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!