Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan védjem meg magam?

Hogyan védjem meg magam?

Figyelt kérdés

Tehát, az a gond,hogy az apám elég erőszakos otthon...

Van olyan érzésem, hogy ma éjszaka is verekedni fog,én ezt már nem bírom.

Próbáltam vele értelmesen beszélni, kedvesen, alázatosan de sehogy nem megy.

Szerintem nincs minden rendben a fejével...

Hiába fekszünk le korán aludni, megjön és kicibál minket az ágyból és rángat minket akár egy rongybabát.

Nagyon félek a ma éjszakától is...

Meglehet nem fog veszekedni az éjjel de mi lesz ha mégis?

Nem tudom mit csináljak, megverni nem tudom mert még csak 14 éves vagyok ráadásul lány.

Nagyon hálás vagyok a válaszaitokért.


2009. júl. 14. 20:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel helyi családsegítő szolgálatot, vagy gyermekvédelmist, a lényeg, h lépjetek vmit. Nem szabad annyiba hagyni.
2009. júl. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
az iskoládban kellene segítséget kérned,mert egy suli keze ált több helyre is elér,és ők szólhatnak családsegítőknek vagy akár a rendőröknek.Ne félj beszélni a problémádról de illetékeseknél,mert hidd el h segítséget fogsz kapni valakitől
2009. júl. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hála az égnek nem volt nagy balhé... Nagyon boldog vagyok mert anyu már talált egy albérletet ahová nemsokára elköltözhetünk. :)

2009. júl. 15. 05:28
 14/19 anonim válasza:

Az én apám is ilyen volt,sajnos abban az időben nem lehetett jogi útra terelni a dolgokat ,anyám elválni nem akart ,azt mondta miattunk.Ezzel csinált nekünk egy stresszes szar gyerekkort.

Szerintem el kell válni tőle,orvosi látleletet vetetni feljelenteni és beadni a válást.Létezik már olyan,hogy távoltartási végzés,nehéz és stresszes időszak lesz,de valahogy át kell vészelnetek,utána mindenki megnyugodhat.A fenyegetőzései,hogy nem éltek sokáig az nagyon durva ,nincs családtag aki segíthetne?Az én anyám,hagyta a dolgokat és sokat tűrt szegény,mi csak folytunk az árral,aztán egy szép napon elvitte az alkohol,azt hiszem éppen a 24. órában nem tudom mi lett volna még.Szóval szerintem mindenképpen meg kell szabadulni tőle az ilyen emberen már csak a sárga föld segít megváltozni nem fog az tuti.

2009. júl. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
előző vagyok ,pontosan az apámat vitte el az alkohol nem anyut.
2009. júl. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy Neked is ilyen gyerekkorod volt... :(

Sajnos anyukámnak nincsen családja tehát nincs ki segítsen. Apukám családja meg semlegesen áll hozzá a dolgokhoz.

2009. júl. 15. 09:46
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is legjobb,ha elköltöztök. Azzal pedig,hogy nem sokáig fogtok élni,nem fenyegetőzhet,mert jogiútra lehet terelni. De ilyenkor mit mond?Miért tör-zúz-verekedik? Nem értem az ilyen embereket.Szerencsére nálunk nincs ilyen. Leis kopogom. Sajnállak... :(
2009. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha 14 éves lennék és a helyedben,én már rég megöltem volna hezitálás nélkül! Legalább 3-4 éles cserepet széttörtem volna a fején mikor ha alszik,az lett volna a minimum! Az ilyen ember,nem ember! Akár az alkohol hatására cselekszik,akár nem! Undorító dolog. Remélem sikerül elköltözni,és ezt a barmot jóideig börtönbe zárják! A börtönben majd a fél méteres dákókat verje a zuhanyzóban,cellákban mint titeket!
2009. júl. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
17:45 én nem bírnám megölni az apámat, akármennyire lenne is agresszív, (nem az hál' istennek, imádom is) mégiscsak az apám.
2010. ápr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!