Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan védjem meg magam?

Figyelt kérdés

A pároméknál lakom fél éve,de már 5 éve egy párt alkotunk.

Sajnos még eddig nem sikerült különmennünk.De mostanában már mindketten szeretnénk,de nem úgy ahogy a többi fiatal,hogy albérletbe,és nem is városba mennénk,mert a párom családja gazdálkodik,amiben a párom is részt vesz.És szereti is csinálni.

Itt nem igazán érzem magam otthon,nem nagyon szeretek itt lenni,sőtt mostanában egyre érzem azt,hogy nem is szeretek itt lenni.A szüleivel nem tudok beszélgetni,szinte nem is szólunk egymáshoz,első perctől ellenszenvet éreztem az anyjával kapcsolatban.Engem sosem dícsértek meg semmiért,bezzeg mást az égig emelnek.Nekem a családom nem olyan módos mint a páromék,mi egy átlagos család vagyunk.

Nem szoktam főzni,mert nem annyira tudok még,de segítgetek amit tudok.De valamelyik nap hallottam,hogy a párom szülei kibeszélnek engem,hogy nem csinálok semmit.Ez olyan rosszul esett,mert a szerembe meg jópofáskodnak,a hátam mögött meg ezek szerint kibeszélnek.Azóta nem tudok velük jópofizni,mintha semmi nem történt volna,ők nem tudják h hallottam.Látják is rajtam,hogy valami bajom van,mert a páromat kérdezik,hogy mi lehet velem,de azt mondja nekik nem tudja,pedig tudja,csak én nem hagyom,hogy szóljon nekik.Ez a páromnak is rosszul esett,hogy így vélekednek rólam,ő is másabb azóta velük.Észre is vették ezt is a szülei,ezért is engem okolhatnak szerintem,pedig én nem beszéltem a fiukat ellenük,csak én soha nem bántottam az ő szüleit.Nem akarom,hogy a párom szóljon nekik e miatt,mert csak a veszekedés lenne.Az kellemetlen lenne neme nagyon.Egyszerűen nem találom a helyem itt köztük,nem jó itt lenni.Van egy házuk ami üresen áll,a páromnak mondtam h költözzünk oda,hozzuk rendbe a házat,a szüleinek is mondta már,h különmennénk,de ők nem foglalkoznak ezzel,semmit nem mondanak rá.

Feszült a helyzet azóta mióta hallottam h mit beszélnek rólam,de nem tudok úgy tenni mintha nem történt volna semmi.

Csendes vagyok,nem vagyok egy nagyszájú.Inkább hallgatok,és nyelek,nyelek,nyelek.Ha eltörik a mécses pedig sírok,ami mostanában mindennapos,mert hallom,hogy sutyorognak,beszélnek h a párom is milyen furcsa,nem is beszél velük,de azon nem gondolkodnak el,hogy esetleg ők nem jól szólhattak valamit.


2011. júl. 21. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudom,nem divat,de le kellene ülni velük megbeszélni.A probléma adott,a hangulat is,bennük is van már tüske,benned is.Ki kell beszélni.
2011. júl. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
B.szd pofán őket:-)
2011. júl. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Néha azon a ponton vagyok,hogy meg is tenném,csak...mégsem! :(
2011. júl. 21. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!