Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan védjem meg magam?

Hogyan védjem meg magam?

Figyelt kérdés

Sokat veszekedünk a lány osztálytársaimmal. Itthon mindig mondom, hogy nem fogom hagyni magam, de mire oda kerül a sor, hogy ott vagyok akkor valahogy nem érdekel, rájuk se nézek. Mondanak rám minden csúnyát de nem érdekel, általában elmegyek onnan és ők szerintem ilyenkor azt hiszik, hogy "félek" tőlük, pedig ez egyáltalán nem így van. Van olyan, hogy balhézós kedvem van, de általában magasról teszek rájuk. Holnap tuti kezdődni fog előröl de úgy érzem, hogy nem fogok vissza szólni, sőt még csak rájuk nézni sem.

14L


2011. szept. 4. 20:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
lűj egy nyakast és kussolnak
2011. szept. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi a konfliktus oka? csak szóban bántanak?
2011. szept. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát igazából én okot nem adtam rá...most tényleg nem. Ezt ők beszélik be maguknak. Persze, hogy csak szóban. Máshogy nem is mernének...
2011. szept. 4. 21:13
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha szóban bántanak üsd ki őket.
2011. szept. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tudod, van úgy, hogy én azt hiszem hogy ő azt hiszi rólam.... És aztán ő hiszi azt, hogy én azt hiszem róla.... És egyáltalán nem biztos, hogy eltaláljuk, hogy mit hisz a másik. Lehet, hogy azt hiszik, hogy gőgös vagy, és ezért nem szólsz hozzájuk. az egésznek az alapja az, hogy ellenséges godnolatok vannak. Én a hleyedben megkérném az osztályfőnököt, vagy esetleg egy kedvenc tanárt, vagy egy 15 - 16 éves lányt, ha van olyan akihez bizalommal vagy, hogy segítsen tisztázni a félreértést köztetek.
2011. szept. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tavaly osztályfőnök elbeszélgetett velünk. Nem sokat segített...inkább rontott.
2011. szept. 5. 06:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha tudsz, válts iskolát, én ezt tenném, és akkor mehet minden tiszta lappal. Ha én hibáztam előtte, ott már nem követném el.
2011. szept. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Már évekkel ezelőtt gondoltam erre, de körülöttünk csak olyan települések vannak amik tele vannak cigányokkal...úgyhogy inkább nem mentem. Na meg már ez az utolsó évem, mostmár felesleges.
2011. szept. 5. 15:03
 9/12 anonim ***** válasza:
akkor próbálj az egyikkel összehaverkodni, ő majd segít a többieknél...
2011. szept. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 dancsahan válasza:
próbálj ki valamilyen küzdősportot pl. aikido menny el egy edzésre (nem kell mindig) és majd ha piszkálnak oda vágsz egyet és kussolnak többet nem is fogsz szinte róluk hallani
2011. dec. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!