Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lehet gyerekem és félek,...

Nem lehet gyerekem és félek, ez tönkreteszi az életünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég kiderült, hogy meddő vagyok. Most úgy érzem, hogy megbuktam nőként az életben. A férjem mindenben melletem áll, vígasztal és támogat. Erősnek mutatja magát, de tudom, hogy ő jobban szenved még nálam is, mert nagyon szeretett volna pár gyereket. Annyi mindent tett már értem az életben, annyi mindenről lemondott és annyit dolgozik egy szép családért, hogy szégyenlem magam azért, amiért akaratlanul is ekkora fájdalmat okoztam neki. Azt mondja, hogy majd örökbe fogadunk egy gyereket, de ismerem, tudom, hogy nincs ínyére dolog és sohasem tudná azt a gyereket sajátjaként szeretni. Azon is gondolkoztam, hogy elhagyom, hogy legyen esélye boldognak lenni valaki mással, de ehez nincs elég bátorségom. Teljesen tanácstalan vagyok...

2012. júl. 18. 14:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

[link]


itt leírják a vizsgálatokat. nálatok mind megvolt? következő oldalon a lehetőségek vannak,azt is nézd meg sztem

2012. júl. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
53%

Méhed van?


Ha van,akkor nagy baj nincs,csak macerásabb lesz összehozni azt a gyereket.

2012. júl. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
47%
Nekem egy férfi ismerősöm volt ugyanígy, 10 év házasság után derült ki a dolog, akkor voltak 34-36 évesek. Ott ő volt a meddő. A párja fogadkozott, hogy majd adoptálnak, de a férfi inkább félreállt az útból, elvált a feleségétől. A nőnek azóta születtek gyerekei, boldog; a férfi pedig egyedül akarja leélni az életét.
2012. júl. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Szia. Nagyon meghatott a történeted, de ne mondj le a kapcsolatotokról, ne áldozd fel magad. Menj, konzultálj több orvossal, rengeteg lehetőség meg, azok az emberek a legsikeresebbek az életben, akik mindig mennek előre és megoldást keresnek, nem adják fel. Az én unokatestvérem 42 éves koráig nem esett teherbe, 10 évig próbálkoztak, évekig nem volt menszesze, orvostól orvosig járt, neki is és a párjának is a vágya a gyerek volt, de mindig kitartottak egymás mellett, eltelt ennyi év és kiderült a 20. orvosnál, hogy mi a problémája, a szervezetében rengeteg méreg anyag felgyülemlett és meddőséget okozott, ezt nem tudták mindenhol kimutatni, 10 év után ismét menszeszelt, amikor megjött neki az egyik legboldogabb nő volt a világon és ez csak az első lépés. Megindult a peteérése is és nem sokára úgy tűnik lesz utód. De ez csak egy példa, én jelenleg Amerikában dolgozom babysitterként, nagyon sok családnál megfordultam már,az egyik családnál örökbefogadtak egy magyar 3 éves kislányt, az anya amerikai, a férje 18 évesen jött Amerikába, nem lehetett saját gyerekük, vagy csak nem akartak, nem tudom pontosan, de azt a kislányt úgy szerették, hogy sok vérszerinti szülő nem tudja kimatatni úgy az érzelmeit, mint ők. Pedig kezdetben még nem beszélt angolul sem, én fordítottam magyarból angolra és fordítva. A kislány idővel beszélt már angolul, tiszteletre méltóan nevelték és nagyon boldog kislány.

Hidd el sok nő, férfi meg azért küzd, hogy egy normális párja, boldog párkapcsolata legyen.

2012. júl. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ismerősömnek is mondta az orvosa, hogy nem eshet teherbe, azóta 2 egészséges gyermeket szült! Ne add fel! :)
2012. júl. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!

Ha már ennyien próbáltatok belém lelket önteni, veletek is megosztom: várandós vagyok. Álmomban sem hittem volna, hogy sikerülhet, pláne nem hogy ilyen gyorsan. Az orvosok szégyellhetik magukat, hogy így ránk ijesztettek. Tegnap óta a férjem úgy bánik velem, mint egy hercegnővel és már most a következő gyereken gondolkodunk.

Még egyszer köszönöm!

2012. aug. 5. 14:06
 27/28 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :))
2012. aug. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Imádkozz és Isten megnyitja méhed.
2015. máj. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!