Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szóljak, hogy...

Szerintetek szóljak, hogy szeretnék már kisbabát?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok,1 éve vagyok férjnél. A férjemmel még jóval esküvő előtt megegyeztetünk,hogy majd akkor jön a baba,ha mindketten felkészültünk rá. Én már fél éve nagyon szeretnék,de nem igazán merem szóba hozni,mert tartok tőle,hogy a férjem még nem áll készen rá. Azt nem akarom,hogy csak az én kedvemért legyen baba,azt szeretném,ha ő is vágyna rá.

Nálatok hogy volt ez? Megbeszéltétek előre,vagy csak úgy jött?


2012. júl. 17. 11:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
Megbeszéltük. A gondolatolvasás elvárása nem szokott jót tenni semmilyen emberi kapcsolatnak.
2012. júl. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
70%

A férjed és van olyan dolog amit nem mersz szóba hozni???

Érdekes...


Extrém példa, de ha mondjuk nőből férfivá akarnám operáltatni magam, azt is elmondanám a férjemnek.

2012. júl. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
85%
Kérdezz rá a dologra. nem értem, hogy egy jól működő házasságban miért nem lehet ezt megtenni. Hajrá!
2012. júl. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
Bizony, szólj, de azt is vedd számításba, hogy ő esetleg még nem készült fel. Akkor ezt tartsd is tiszteletben.
2012. júl. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%
Beszéld meg vele, de ne erőltesd rá, hanem kérdezd meg ő mit szeretne. Így meg tudjátok beszélni szépen.
2012. júl. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Ha szóba hoznám tuti lenne baba,szóval nem mondaná azt,hogy nem. De mint írtam,azt akarom,hogy ő is akarja a babát,ne csak az én kedvemért legyen.
2012. júl. 17. 11:22
 7/30 anonim ***** válasza:
97%
Mi mikor összejöttünk megbeszéltük kb hány év múlva legyen baba(persze ha minden jól alakul).Mikor mindketten úgy éreztük elérkezett az idő kitűztük az esküvő napján és a nászéjszakán már nem védekeztünk.
2012. júl. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, mielőtt elmondod, hogy te már szeretnél, kérdezd meg, ő hogyan látja a dolgot.
2012. júl. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
69%
De ezt nem velünk vadidegenekkel kell megbeszélned,hanem a férjeddel!
2012. júl. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
45%
Igen, ez úgy necces, ha tudod, hogy nem mondana neked nemet. (Az én párom is ilyen.) Mi lenne ha cselesen próbálnád kihúzni belőle. Legjobb barát, magazin vagy egy film segítségével.
2012. júl. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!