Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Állítsam le vagy szóljak a...

Állítsam le vagy szóljak a páromnak?

Figyelt kérdés
Ma betette nálam a kaput a párom bátyja, egy ideje folyamatosan piszkál, úgy értem ezt hogy például köszönök a szülőknek nagyszülőknek és akkor utánoz de mégsem mert sokkal nyávogósabban mondja pl hogy csókolom!Engem már a 20. ilyen zavar és ma már majdnem elbőgtem magam!
2012. máj. 21. 23:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
szólj,biztos helyretenné
2012. máj. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Lehet azért ilyen köcsög a bátyja, mert nincs nője. Nem?
2012. máj. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

Hány éves a srác? Elég gyerekes a viselkedése, el is hiszem, hogy ki vagy borulva tőle. Senki nem szól rá ilyenkor, hogy viselkedjen normálisan?


Én előbb megpróbálnám megbeszélni vele, hogy mi a problémája velem és elmagyarázni, hogy cseppet sem vicces amit csinál. Ha ez nem segít, szólnék a páromnak, hogy próbáljon rá hatni valahogy.

2012. máj. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
van neki élettársa! Egyébként nem tudom helyretenné-e túl nagy az összhang, nem mintha baj lenne!
2012. máj. 21. 23:43
 5/15 A kérdező kommentje:
sacc per kb 28éves lehet és egyébként a párom az mindig halja, ma is hallotta mikor köszöntem a mamájuknak de akkor is csak annyit mondott hogy hééé
2012. máj. 21. 23:44
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Hány éves az illető? 12?

Ne foglalkozz vele, majd megunja egy idő után.

Biztosan azért csinálja, mert észre vette a reakciódat, és hogy idegesítsen.

Legközelebb kérdezd meg tőle, hogy mi újság a napköziben?

2012. máj. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor mondd meg a párodnak, hogy beszéljen vele.
2012. máj. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok a sógorjelöltemmel, 34 éves nagy szamár, 10 évvel öregebb nálam. Általában nem veszek róla tudomást, ha már nagyon unom, utalok a köztünk levő egy évtizedre, és arra, hogy vele ellentétben én már kinőttem az óvodából. Párom előtt is simán piszkál, szegény ilyen agyalágyult, nem tehet róla. És neki is van élettársa.
2012. máj. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8 hozzászóló te hogyan utalsz rá??


Bár az sem hogy rossz hogy " mi újság a napköziben??" tetszett köszönöm!

2012. máj. 21. 23:51
 10/15 anonim ***** válasza:

"Bár az sem hogy rossz hogy " mi újság a napköziben??" tetszett köszönöm!"


Ezt közvetlen azután, hogy CSÓKOLOMOT köszönsz a szüleinek?

2012. máj. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!