Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Állítsam le vagy szóljak a...

Állítsam le vagy szóljak a páromnak?

Figyelt kérdés
Ma betette nálam a kaput a párom bátyja, egy ideje folyamatosan piszkál, úgy értem ezt hogy például köszönök a szülőknek nagyszülőknek és akkor utánoz de mégsem mert sokkal nyávogósabban mondja pl hogy csókolom!Engem már a 20. ilyen zavar és ma már majdnem elbőgtem magam!
2012. máj. 21. 23:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mit köszönjön nekik? Azt hogy jó napot? Mint ha még soha nem találkoztak volna? Én is csókolomot köszönök.. Sőt, még apukám is kezit csókolommal köszön az anyósának, csak ugyebár így lánynak nem szokás megszólítani mást.
2012. máj. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mondj neki ennyit.


- Miattam nem kell magáznod a szüleidet.

vagy

- Utoljára ilyet az egyik haverom ratyi barátjától hallottam. Örülök, hogy ilyen nyíltan vállalod. Barátnődnek mondtad már?


Nem folytatom, szerintem neked is vannak ötleteid. Én tutira visszavágnék, aztán röhögnék egyet sírás helyett. Ilyen butaságon ne akadj ki. Direkt heccel, mert látja hogy zavarba hoz vele.

2012. máj. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is csókolommal köszöntem a szülőknek, nagyszülőknek, mert elvárták, akkora botrány volt abból, hogy jó napotot mondtam.
2012. máj. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Amúgy én elég heves vérmérsékletű tudok lenni, szóval tuti rákérdeznék, hogy na neked mi bajod? Lehet köpni nyelni nem tudna hirtelen.
2012. máj. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Off: "sacc per kb. 28"?

Milyen kapcsolat az, ahol a párod testvérének a korát sem tudod?

On: Nem lehet, hogy tényleg affektálsz? Azt mindenki utálja.

2012. máj. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!