Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rezsibe beszállsz ha a szüleid...

Rezsibe beszállsz ha a szüleiddel laksz? Ha igen, nagyságrendileg mennyit kell fizetned?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 19:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Beszállok. Nem kell fizetnem, sosem kértek egy fillért sem, de így tisztességes. Fizetem a villanyt, a telefont, tévét, interneten, beszállok a kajába. Kb. olyan 40k havonta. Meg az ilyen cafetéria szarságokat is hazaadom. Veszek tévét, hűtőt, mikor mi kell. Ennyi.
2012. júl. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
* internetet.
2012. júl. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

ha tényleg csóróság van, akkor illik beszállni. mondjuk a fizu 10-15%val.


ha azért nem halnak éhen, akkor én csak azért adnám jóanyámnak a pénzt, hogy olyan helyen tegye félre, ahol tuti nem férek hozzá. :)


bár már rég nem lakom vele együtt, és magamnak teszem félre a titkos pénzt, viszont ha valaki tanácsot kérne, ezt adnám :D

2012. júl. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
20at adunk fejenként, és a kaját meg minden egyéb dolgot magunkanak kell állnunk.
2012. júl. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Egy forintot nem adok le, sőt, apám ad még pénzt nekem, mert különben elinná a mocsok.

Amúgy sokat fizetek, vásárolok haza, szóval egy szava nem lehet, de a kezébe egy fillér nem kerül.

2012. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
73%
én a rezsi negyedét fizettem. ha 5 ezer volt, annyit, ha 25 ezer, akkor annyit. Ha túl kevés volt, azért néha bevásároltam, vagy nyáron mentünk strandra, én fizettem a belépőt, bár apu nem díjazta, elmondta, hogy nincs szüksége az én szar.os pénzemre, rosszul is esett, de lelkiismeretem tiszta volt.
2012. júl. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Nekem nem kellett beleadnom a rezsibe. Mondván, hogy tegyem félre, így lesz pénzem.

Páromtól viszont legombolták a pénzt, nagyon durván. Pl. mikor elvesztette az állását, az utolsó fizetéséből, mondván, hogy valami fontosra kell, elmentek borkóstolásra meg pár napos kirándulásra és lemerítették a kártyáját. Mondjuk ő volt a hülye, érzelmileg hagyta magát zsarolni.

2012. júl. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
60 ezer forintot adok a szüleimnek havonta a rezsibe
2012. nov. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!