Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi időt töltesz egy héten...

Mennyi időt töltesz egy héten a szüleiddel?

Figyelt kérdés

Amikor valóban egymásra figyeltek, nem csak esetleg egy ház két szobájában ültök.

És a nagyszüleiddel?

Unokatestvérekkel?

Legjobb baráttal?

Többi baráttal?


2012. jan. 19. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem élek együtt a szüleimmel. Hetente olyan 2-szer biztos beszélek anyámmal telefonon, havi 1-2 alkalommal járok odahaza, ők is néha beugranak, hoznak ezt-azt nekünk. Fél órányira laknak. A munkarendem miatt nincs időm hazajárni, általában csak a vasárnap a szabadnapom.

Csak egy nagymamám él, őt mióta külön élek, ritkábban látom, mert oda pláne nem egyszerű elutaznom.

Az unokatestvéreimmel nem tartom a kapcsolatot, nem is érdekelnek, sosem voltak az életünk részei különösebben. Legjobb barátom nincs, senkit sem tartok a barátomnak, nincs rájuk szükségem.

2012. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

-Anya: Heti 3-szor találkozunk, igaz én többször járok haza, főzök neki, bedobom a mosást, csak mivel állandóan dolgozik/tanul és én is, ezért ritkábban tudjuk összeegyeztetni.

-Nagyszülő, unokatestvér nincs.

-Heti egy nap csak neki fenntartva. :)

-Többi barát: Péntekenként egy laza sörözés, vacsi, társasjáték.


Miért kérdezed?

2012. jan. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mert ahogy olvasgattam a válaszokat, néhol számomra elég furcsa dolgokat írnak az emberek. Így kíváncsi voltam, én vagyok-e fura, vagy csak néhány válaszoló :)

Szóval ez egy kis közvéleménykutatás, meglátjuk, születik-e annyi válasz, amennyiből érdemes átlagolni :)

2012. jan. 19. 21:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk max. 70 perc - azaz napi 10.

Nagyszüleim nem élnek.

Unokatesókkal még annyit sem, jó, ha 2-3 havonta látjuk egymást.

Legjobb barátnőm - fogadott nővéremként szerettem - már ex, mert k.suli vége óta alig talizunk, sőt egy éve már nem is levelezünk.

Többi - nagyon jó - baráttal sem sokat, van, h hetekig nem, mert ők dolgoznak, én sulizok.


De egyéb dolgok is vannak itthon - baj, ha elmegyek, hiszti, stb.

2012. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!