Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az 5 legnagyobb problémád...

Mi az 5 legnagyobb problémád a szüleiddel?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 17:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Nekem az első, a második, a harmadik stb. legnagyobb problémám velük, hogy sajnos már nem élnek. :o(((
2012. febr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Meghalt.

Nem hagyott rám semmit.

Miért pont ide kellet engem szülni?


Most más nem jut az eszembe...

2012. febr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
*kellett
2012. febr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%

1 mért csak napi 1000 fornt zseppénzt kapok?

2 mért csak 15 megás nettünk van?

3 mikór lesz mar uj autonk?

4 mért nem lehetek magántanulo?

5 mért kel rendetraknom allandoan a szobamba?

2012. febr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
1.Minden nap rendet rakok a szobámba,de
2012. febr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

naszóval véletlenül elküldtem:

1.minden nap rendet rakok a szobámba,hiszen a reggeleim álltalában kapkodással tellnek el,és felforgatok mindent. sokszor visszaalszok az ébresztő óra jelzése után,és olyankor kiszórom a ruháimat a szekrényből, a könyveket az íróasztalból..:/

amikor délután hazaérek,akkor ugye összepakolok,de ha csak 1etlen 1ruhám lenntvan a földön,vagy valami nincs a helyén,akkor elkezd velem kiabálni,és csak mondja mondja mondja mondja és mondja..


2. 8. osztályos vagyok, félévkor 4.2 volt az átlagom. általában hozom a 4-es 5ös szintet,de van hogy becsúszik 1-2 3as..ilyenkor nem tévézhetek,nem internetezhetek,esténként kikérdez(!!!) és utána fürdés fekvés. ennyi a napom,nem mehetek sehova,addig,amíg ki nem javítom. a telefonomat is elveszi...mindent:/ a legrosszabb az,hogy volt olyan hogy bioszból 3asra feleltem,és csak 1hónapra rá írunk..és addig nem mehettem sehova,mindentől el voltam tiltva:/


hát nekem kb ennyi.

2012. febr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

1. Semmi nem jó nekik amit csinálok.

2. Éreztetik velem, hogy sokkal jobban szeretik a tesómat.

3. Nem tudok velük beszélgetni = nincs bizalom közöttünk.

4. Nem érdekli őket, hogy mi van velem.

5. Úgy beszélnek velem mint ahogy más a kutyájával sem.

Tudnám még sorolni szerintem 100-ig is. :/

2012. febr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

1. Mostanában kezdtem el alternatívabban öltözködni, de a barátaim ugyanazok maradtak, viszont ha kicsivel is jobb a kedvem, gyanúsítgatnak, hogy füvezek, ha nem vagyok jól mondjuk menzesz miatt(hányinger, émelygés), akkor meg biztos ittam


2. Ha "papucs napot" tartok, apum néha megszól, hogy olyan vagyok, mint a mosottsz@r, ha sminkelek meg szépen felöltözök akkor meg minek csípem ki magam hétköznap


3. Ha hangosan hallgatok zenét le kell hogy halkítsam "a szomszédok miatt", akik nincsenek is itthon, de nem mondják meg őszintén, hogy őket zavarja


4. Ha le van némítva a telefonom nem jó, mert sose veszem fel, ha hangosan hagyom akkor meg azért van lecseszés mert mi van ha suliban csörög...


5. 6-ig engednek ki, ami szerintem kicsit nagyon korai.


14L

2012. febr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Hát nekem csak a szokásos tini problémáim vannak...:P

1. nem festhetem be az egész hajamat, csak melírt engednek

2. anyám állandóan ordibál mindenért, mindent elmond egy csomószor.

3. túlreagálják a suliban történő dolgokat [most nem a jegyekre gondolok]

4. elmondtam egy csomószor itthon, hogy fogyózom, mert most így ebben a rossz időszakban meghíztam khmm egy kicsit, és így nem érzem jól magam a bőrömben, hiába jönnek rám a cuccaim [nadrágjaim közül 1-2 most már tökre feszül rajtam], anyám mégis állandóan finom kajákat csinál, amilyeneket énis szeretek. aztán megbeszélem vele, hogy ne csináljon már ilyen kajákat, csak olyanokat, amiket nem szeretek, egy ideig ok minden, de aztán megint kezdi. így most az van, hogy lefogyok 1-2 kgt, aztán visszahízom mert sokat eszek, megint lefogyok, megint visszahízom...[és ez nem a jojó-effektus miatt van]

5. nemtom. kb ennyi....


15L

2012. febr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
94%

az anyukámmal nincs bajom, ezek az apukámra tartoznak.

1.:szeptember óta munkanélküli

2.:nem keres munkát,eldöntötte, hogy nem akar többet dolgozni

3.:1,5 szobás lakásban élünk öten, és nem akar ellene semmit se tenni,csak kisebb lakásba költözni...

4.: alkoholista.ha iszik agresszív, és bunkó

5.:mindenki előtt leégeti a családot

írnék még többet is,de most csak ötöt kell... 14L

2012. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!