Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az 5 legnagyobb problémád...

Mi az 5 legnagyobb problémád a szüleiddel?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 17:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%

1. Mindent rajtam keresnek ("hol a távirányító?" - "nem tudom" - "de igen, biztos te vitted el").

2. Semmi nem jó nekik.

3. Beleszólnak a dolgaimba ("miért nem úgy veszed le a cipődet, hogy kikötözöd?").

4. Hülyeségeket kérdeznek, mondanak ("miért lett 3-as a matekdogád?" - "mert nem értem teljesen az anyagot" - "miért nem?" - "mert nem vagyok matekos beállítottságú" - "nem figyelsz az órán biztos" - "de figyelek, de nem értem" - "ha figyelnél, jobbat írtál volna").

5. Nem hiszik el, amit mondok (*felhívnak telefonon:* "elmosogattál?" - "el" - "ez nem volt túl meggyőző" - "pedig elmosogattam" - "tudom, hogy nem, miért mondod, hogy igen?").


Egyébként bírom őket, elég lazán veszik a dolgokat, de azért szigorúak is, ha kell, viszont ezekkel a hülyeségeikkel az őrületbe tudnak kergetni...

2012. febr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

1. kivételeznek az öcsémmel, nagyon durván

2. nem akarnak hagyni önállósodni, gyerekként kezelnek, minden döntésemet megkérdőjelezik (közben meg, ha épp olyan a kedvük, rázendítenek, hogy miért nem vagyok már kicsit felnőttesebb), minden döntésem előtt figyelmeztetnek olyan dolgokra, amikről feltételezhetnék, hogy gondolok rájuk (ilyenekre, hogy állásinterjú előtt fésülködjek meg... mintha egyébként ápolatlanul mennék ki az utcára, ami nem igaz...) (egyébként 22 éves vagyok)

3. semmibe veszik az érdeklődési körömet és a hobbijaimat

4. helyettem akarnak rendelkezni az időmmel... attól kezdve, hogy beállítanak, hogy holnap ide és ide megyÜNK (amikor nekem nem is kellene ott lennem meg programot szerveztem, amit aztán tehetek át, mert ha nem, akkor cirkusz van... meg amikor látják, hogy filmet nézek, direkt bejönnek mindenféle hülyeséggel, és amikor szólok, hogy szeretném nézni a filmet, egy utolsó paraszt vagyok)

5. semmiben nem segítenek/segítettek abban, hogy a saját talpamra álljak és hogy könnyebb legyen a saját önálló élet elkezdése, pedig volt rá mód és lehetőség (nem várok túl sok mindent, de pl. a nagymamámnak, aki nyilvánvalóan kihasznált minket, és a nagybátyámnak passzolta le a tőlünk elcsaklizott pénzt, többmillió Ft-ot odadobtak-főleg apa-, amikor az elég jól jött volna öcsémnek és nekem, akkor lett volna álláslehetőség is, ahova berakhattak volna engem nyári munkára cégen belül (ahol apa dolgozik), de nem tették, mert nem akart kuncsorogni a vezetőségnél... szóval...) tudom, nem kötelező az ilyen fajta segítség, de fáj, hogyha lett volna rá lehetőség, kényelemből meg egyéb okok miatt inkább nem segítettek... legjobb barátnőm szülei sem sokkal gazdagabbak, de ahol tudtak, segítettek neki, vettek neki lakást, folyamatosan támogatták az egyetem alatt pénzzel 2-3x annyi ösztöndíj mellett is (nem azért volt az enyém kevesebb, mert szarul tanultam, hanem mert más szakra járok), szereztek neki munkát nyárra...

2012. febr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

1. Anyám

2. Apám

A maradék pontokat meg az összetettebb viselt dolgaik kiteszik, de így egyszerűbb volt leírni a gondokat.

2012. márc. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
4 valaszolo:"Csak napi 1000 ft zsebpenzt kapok' ORUL HOGY KAPSZ ZSEBPENZT!
2012. júl. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
De nyáron még annyit se azt csak akkor ha suli van:S
2012. júl. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!