Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rezsibe beszállsz ha a szüleid...

Rezsibe beszállsz ha a szüleiddel laksz? Ha igen, nagyságrendileg mennyit kell fizetned?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 19:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Én havonta 20ezret adok haza mióta van normális munkám ( körülbelül fél éve ). Igazából nem mondták hogy adjak haza de szerintem ez így fer mert itthon fogyasztom az áramot és amit megeszek annak nagy részét ők veszik . Egyébként 18 éves vagyok .
2012. júl. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
igen, beleadtam, amíg otthon laktam
2012. júl. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam bevásárolni, és ezzel le van tudva a dolog nálunk.
2012. júl. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Amikor volt rendes munkám, akkor beszálltam. Jelenleg nem igazán van miből.
2012. júl. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%

Nem.

Soha nem kérném a gyermekeimtől.Hisz ők a gyermekeim és nem az albérlőim.Ha mégis kierőszakolnák akkor nyitnék egy számlát és az ő nevükre tenném be , ezzel meglepném őket egyszer.

2012. júl. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
66%
hát jó ezeket hallani,nálunk mindenki leteszi egy fillérig,még a páromnak is lekell:(elköltözni nem tudunk,hisz nem tudnánk fent tartani albérletet,nincs nekem munkám,csak a páromnak,de a tesoméknak is lekell adni.
2012. júl. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
76%
20 at beadok s magamnak vásárolok kaját.
2012. júl. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
23%

Idáig nem kérték anyósék, de mindig ott nyúltak le, ahol tudtak, hol 40-hol 60ezerrel...(havonta, ha nem is pénzt kértek, akkor valami tárgyat vagy tankolást vagy bevásárlás, ilyesmiket..) De ha magunktól adtunk sose kellett..

Jövő hónaptól havi 20ezer Ft-ot kérnek+2 nagy bevásárlást.(hozzátenném após 2 lovát eltartjuk ami nem kevés pénz+ a sógorom ott lop meg ahol tud..(még tanul..)) Ja és a legjobb, hogy "mi használjuk ki őket.."

Nem baj, már csak 3 hónap és költözünk.:)

2012. júl. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
90%

Fizesd te az internet szálát vagy a tv-t, telefont....

Valamelyik kisebb sárga csekket fogd meg és szó nélkül menj el vele a postára

Ezen túl 1-2 ezer Ft értékben vegyél valamilyen háztartási dolgot mint 1 nagy csomag wc papírt,

cipelj haza 1 karton tejet...

A család értékelni fogja mert az ilyesmit úgyis meg kell venni és 1 rendszeres kiadást átvállalsz.

2012. júl. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
53%

20:00 vagyok.

Még annyit, ha a férjemnek veszünk a munkahelyére kaját, amit másnap vinne be ugye, akkor tuti, hogy a sógorom megzabálja..

Ja és havi 10.000Ft-kajajeggyel beszállunk+vitamin egészségpénztári kártyára mindent kiváltunk nekik, mert "nagyon betegek..":D

2012. júl. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!