Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjek bocsánatot a...

Hogyan kérjek bocsánatot a nővéremtől?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel amikor én készítettem a reggelit az ő helyére rendes kaja helyett, állatoknak való tápot raktam.

És amikor megkérdezte, hogy mi ez akkor azt mondtam, hogy disznó táp a disznónak.

Azóta szomorú és sokat sír.


Tényleg meg akartam bántani de azért nem ennyire. :/


2012. júl. 9. 20:08
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
0%
Most komolyan, ennyien bevettétek, én Budapesti vagyok, de ha disznó kaját raknának elém, rájönnék, hogy az nem emberi, nemhogy ha még lenne is disznónk. A kérdező jókat röhög rajtatok.
2012. júl. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
A nővére is látta, hogy valami szokatlan, azért is kérdezte, hogy ez mi.
2012. júl. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
46%

Nézz hülyének, én is budapesti vagyok, de nem tudom, mit esznek a disznók, és hogy a tápjuk hogy néz ki.

Tudom, hogy mindenevők, de hogy mit kapnak enni, azt még életemben nem láttam.

2012. júl. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Nem azért, de én faluban élek és van disznónk. De nincs olyan hogy disznó táp. Lehet hogy a falum maradi, de itt a disznóknak moslékot adnak. Korpát, ételmaradékot s minden hülyeséget bele tesznek. Vagyis akkor te is összekeverted a tejet a szalámival s a nem tudom mivel, és azt tetted a tesód elé? Mert ha igen akkor nem szívtelen vagy, hanem egy hülye elmebeteg. :D
2012. júl. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
56%

Hmm, igazából nem is írta, hogy disznótáp.

Állatoknak való tápot írt. Az meg lehetett hörcsögkaja is.

2012. júl. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

"hogy disznó táp a disznónak."

Olvasni tudni már kiment a divatból?

2012. júl. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:

18 évesen.. pár év és felnőtt ember vagy.. Jézus.. te még azóta viccelődsz/csúfolódsz? Atyám...


23/F

2012. nov. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!