Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bocsánatot szeretnék kérni....

Bocsánatot szeretnék kérni. De nem tudom mit mondjak. Olyan kínosan érzem magam. Nincs valami ötletetek?

Figyelt kérdés

Szóval van egy falu, ahol élek. Innen körülbelül 2 km-re van egy terület (2 gyönyörű ház, nagy mező, és erdő) ahol a két erdész lakik a családjával. Ez a hely ilyen parkerdő is, van pihenőtó, turistaösvény. És mostanában nagyon megszerettük azt a helyet a barátnőimmel,és többször lejárunk. És ahogy van a ház, van egy út, és az út túloldalán kezdődik a mező, utána az erdő. És az út mellett van egy diófa. Mi ott szoktunk sokat üldögélni, beszélgetni.

Lakik itt lent három kisfiú :) Nagyon aranyosak, odaszaladnak hozzánk, és játszunk velük. Az anyukájuk nemrég megmutatta, hogy van egy megsérült bagoly náluk, akit majd ha meggyógyul, elengednek. Mocsári teknőst is gondoznak :) Tegnap is lent voltunk, olyan fél hét fele értünk le. A diófáról lóg le ilyen kötélhinta, a barátnőim hintázni kezdtek rajta, és mikor a fiúk megjöttek, megkérdezték, hogy rollerezhetnek-e. Én ezt kicsit furcsának találtam, főleg, hogy mi 15 évesen kicsit nehezebbek vagyunk, mint a gyerekek. Na mindegy. Utána egyszer hallottam, hogy az anyukájuk valamit kiabál a fiúknak, nem nagyon értettem mit. Az egyikük az ölemben ült, és mivel nemrég mesélte, hogy mit fognak vacsizni arra gondoltam, talán azért hívja őket. Mondtam a kicsinek, hogy menjen, mert hívták, lehet vacsizni fognak. Elindultak be, de aztán vissza jöttek, hogy még nem kell menniük. Később jött az anyukájuk az autóval, és mentek valahova. De közben mondta nekünk, hogy hamarosan visszajönnek. Nekem úgy tűnt, hogy rossz napja van, kicsit távolságtartó volt. Arra gondoltam, hogy talán haragszik, hogy feltartottuk a fiúkat, vacsorázniuk, fürdeniük kéne. meg talán zavarja is, hogy többször lejárunk, mert az a hely tulajdonképpen olyan, mintha az ő kertjük lenne. Hiába nincs kerítés. A kutyáik is bírnak minket, már odaszaladnak hozzánk. Nekünk is mennünk kellett, és mikor elindultunk fel az úton, ők közben jöttek haza. Arra is gondoltam, hogy talán zavarja, hogy senki nincs otthon náluk, mi meg ott csavargunk. A lényeg, hogy nem szeretném csak így rögtön abbahagyni, hogy lesétálunk. Bocsánatot szeretnék kérni. Mit mondhatnék?


2012. jún. 24. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy zavarja e őket, hogy ti odajártok? Ha azt mondja, hogy igen, akkor más helyet kell találnotok.
2012. jún. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Nem regényt olvasni járok ide. Ha bocsánatot akarsz kérni nagyon egyszerű,mond azt, hogy : bocsánatot szeretnék kérni xy miatt.
2012. jún. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod elég zagyva, így nem tudtam kivenni, hogy igazából miért kéne bocsánatot kérnetek...

Nem bocsánatot kell ilyenre kérni, hanem engedélyt!!


Most azt kell(ene) szerintem tenned, hogy legközelebb, mikor odamentek, őszintén megmondod, hogy előző nap úgy láttad, mintha kicsit zavarná, hogy ott vagytok, és, hogy ha ez így van, akkor nagyon sajnálod, és természetesen nem mentek többet, és nagyon köszönöd, hogy eddig ott lehetettetek.

Lehet, nem is emiatt volt rosszkedve, viszont, ha ez a terület tényleg az övék (most ezt sem tudtam igazából kivenni a leírásodból), akkor, még ha meg is engedik, hogy oda járjatok, nem illik minden nap!! Ne éljetek vissza a vendégszeretettel.

2012. jún. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2012. jún. 24. 13:09
 5/6 anonim ***** válasza:
illedelmességből megkérdezheted, hogy zavarja.e őket, de sztem az nem az ő területük, ergó lehettek ott
2012. jún. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi is sokat járunk turistautakon. Általános tapasztalat, hogy a közelükben lakókat már nem nagyon zavarják a turisták. (Megszokják Őket). Inkább az lehet a fura, hogy az öledbe ült a kissrác. Gondolj bele reálisan, egy vadidegen vagy az Anyuka szemében. Az előző válaszadóknak meg igaza van annyiból, hogy beszélhetnél a szülőkkel, meg is ismernének és nem féltenék Tőled a gyerekeket.
2012. jún. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!