Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjek bocsánatot a...

Hogyan kérjek bocsánatot a nővéremtől?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel amikor én készítettem a reggelit az ő helyére rendes kaja helyett, állatoknak való tápot raktam.

És amikor megkérdezte, hogy mi ez akkor azt mondtam, hogy disznó táp a disznónak.

Azóta szomorú és sokat sír.


Tényleg meg akartam bántani de azért nem ennyire. :/


2012. júl. 9. 20:08
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%
akkor mondja meg neki, hogy NEESZOLJON BELE MINDENBE. ez nem megoldás. még ha vékony lenne vagy átlagos testsúlyú de ha betegség miatt kövér.. PFFF
2012. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%
ma 21:28 gondolom azért nem érted, hogy miért sír napokig ezen mert te nem vagy KÖVÉR így nem érzed át, hogy ez egy kövérnek mennyire k*rvára szarul tud esni. gondolom sokat szenved igy is, hogy lefogyjon erre a hugica ledisznózza : ) édes!
2012. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
15%
Mondjuk azt se értem, hogy nem veszi észre a nővére, hogy disznótápot kap, szerintem kamu.
2012. júl. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ebben az a legdurvább, hogy 18 évesen nem fogod fel, hogy a testvéred a betegsége miatt nem tud lefogyni, holott próbál (hisz ezt te magad írod), ennek ellenére az egyik legfájóbb pontját célzod meg. Nem értelek. Bár ez a tetted sokat elárul rólad és a szellemi szintedről.

A bocsánatkéréssel kapcsolatban pedig: felesleges bocsánatot kérned, mivel - ahogy előttem is már írták - nem lenne őszinte. Aki ilyen tud mondani a testvérének és tenni vele a jelen szituációban, abban semmi jóérzés nincs. Tudod, lesz idő, amikor majd örülnél, ha jóban lennél a nővéreddel, és akkor már tényleg bánni fogod ezt az egészet, de az a szomorú, hogy akkor sem miatta, hanem magad miatt. Szégyelld magad, egyebet inkább nem ajánlok.

2012. júl. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon remélem, hogy csak unatkozol és kamukérdés!


Ha nem, akkor szégyelld magad!! Te magad mondod, hogy anyagcsere gondjai vannak, tehát BETEG!!! Felfogtad?! NEM tehet róla, hogy kövér!


Meg is értem, hogy nagyon rosszul esett ez Neki:/


Én még mindig abban bízom, hogy ez egy kamu kérdés -.-"

2012. júl. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha én nekem kéne megbocsátanom, akkor ahhoz jó sok évig kéne az arcom előtt disznókaját reggelizned... Amit meg is érdemelnél
2012. júl. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nyomi van,egyél patkánytápot reggelire éveken keresztül előtte,az testhezálló lenne számodra:)
2012. júl. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tegyél le arról, hogy megbocsát... Ha meg is fog, hetek/hónapok múlva...
2012. júl. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
88%

Most komolyan mit jelent hogy beleszól a dolgaidba???? Ennyi idős korom körül én is mindig úgy reagáltam le hogy a nővérem beleszól a dolgaimba. Ma 25 éves fejjel nem is lehetne jobb a viszonyunk, rájöttem hogy ő csak jó útra akart terelni a TANÁCSAIVAL és nem irányítással ahogy én vettem.

Ma már örülnék ha akkoriban vettem volna a "cseszegetését" hogy tanuljak, mert most nem itt tartanék, hallgattam volna a véleményére a pasikkal kapcsolatban, mert nem csalódtam volna annyit, nem használtak volna ki, többet besegítettem volna a házimunkába mert akkor nem most kellene azon agyalnom hogy is kellene a gáztűzhelyhez állni és főzni valamit.....

2012. júl. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim válasza:
16%
költözz el és nem látod hogyan sír...
2012. júl. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!