Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjek bocsánatot a...

Hogyan kérjek bocsánatot a nővéremtől?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel amikor én készítettem a reggelit az ő helyére rendes kaja helyett, állatoknak való tápot raktam.

És amikor megkérdezte, hogy mi ez akkor azt mondtam, hogy disznó táp a disznónak.

Azóta szomorú és sokat sír.


Tényleg meg akartam bántani de azért nem ennyire. :/


2012. júl. 9. 20:08
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2012. júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
18/L
2012. júl. 9. 20:12
 3/47 anonim ***** válasza:
88%

Jesszus, most komolyan, ki csinál ilyet!?!?!? :o


Hát, mi a húgommal aztán igazán tudtuk ölni egymást, néha olyasmi is kicsúszott a szánkon, ami tényleg bántó volt, és olyankor, aki mondta, kb. rosszabbul érezte magát utána, mint az, akinek mondta...


De!!! Ilyet SOHA, semmilyen körülmények között nem csináltunk volna. Ezt el sem tudom képzelni. Hihetetlen.

Mondanám, hogy szégyelld magad, de nem tudom, van-e értelme, mert, aki ilyesmire képes, az lehet, hogy teljesen szégyentelen ember...


Most bocsánatot akarsz kérni, de vajon tényleg sajnálod!?


Ha igen, akkor félre a büszkeséget, állj elé, és mondd, hogy nagyon sajnálod, hogy hülye voltál, hogy poénnak szántad, de látod, hogy nagyon nem úgy sült el...

Vagy megbocsát, vagy nem...

2012. júl. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
80%
sztem holnap reggel magadnak tegyél olyan tápot a táladba, és amikor ott van tesód egyél belőle.. Ez elég megalázó neked, legalább annyira mint neki.. Bár én még lehet ezek után se tudnék megbocsájtani..:S
2012. júl. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
96%
Ezt mégis milyen megfontolásból csináltad?
2012. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
97%
na ezért kéne emelni a felnőtté válás 'időpontját' 21-re... bár sajnos az sem garancia az érett viselkedésre...
2012. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Tényleg sajnálom, ennyire azért nem akartam megbántani, hogy állandóan sírjon.
2012. júl. 9. 20:19
 8/47 A kérdező kommentje:
Beszélni se akar velem.
2012. júl. 9. 20:21
 9/47 anonim ***** válasza:
97%

Ez milyen megbánás? Ha nem sírna állandóan, hanem "csak" mondjuk szomorú lenne, akkor büszke lennél magadra, hogy de jól csináltad!?


Basszus, és felnőtt vagy, ember!! Nem egy tízéves meggondolatlan kislány!!


Szerintem ne kérj bocsánatot, nem lenne őszinte.

Valószínűleg úgyis azt akartad elérni, hogy ne beszéljen többet veled. Gondolom ezt ebből: "Tényleg meg akartam bántani" - na, hát örülhetsz, mert garantáltan egy életre nyomot hagyott ez benne!

2012. júl. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
84%

de miért akartad egyáltalán megbántani?

EQ-d 0?

2012. júl. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!