Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy családtagodról kiderüln...

Ha egy családtagodról kiderülne, hogy meleg, mit tennél?

Figyelt kérdés
Ha egy családtagodról hirtelen kiderülne hogy meleg (eddig nem mutatott semmi jelet, nem is gondoltad volna hogy az), hogy reagálnál?

2012. júl. 7. 15:54
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
86%
Hali! Kiderült az egyik családtagomról h meleg, vhogy amugy sem stimmelt vmi, amikor megmondta hogy mi a szitu akkor azt mondtam magamban: AHA ez volt az. Láttam rajta hogy félt kimondani, de megtette és ezért büszke vagyok rá! Most hogy elmondta sokkal közelebb kerültünk egymáshoz! Aminek nagyon örülök, és annak is örültem amikor láttam az arcán a megkönnyebbülést, hogy elfogadtam. Engem nem zavar, én elfogadom, a lényeg hogy boldog legyen nekem ez számít. :) Ha pedig így boldog legyen így! :D Jó éjt!
2012. júl. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!