Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy családtagodról kiderüln...

Ha egy családtagodról kiderülne, hogy meleg, mit tennél?

Figyelt kérdés
Ha egy családtagodról hirtelen kiderülne hogy meleg (eddig nem mutatott semmi jelet, nem is gondoltad volna hogy az), hogy reagálnál?

2012. júl. 7. 15:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
97%
Én nem tennék semmit. Örülnék, hogy fel meri vállalni előttem.
2012. júl. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
89%
elfogadnám és beszélgetnék vele a dologról mivel érdekelne mit érez,tetszik-e neki valaki, hol ismerkedik
2012. júl. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
91%
Mert mit kéne tennem? Még ha nem is volna a család tagom,de ismerem,mi közöm a magánéletéhez. Gondolom ő sem szól bele hogy te kivel bújsz ágyba. Magán ügye, ha nem háborgat olyan embereket, aki nem hajlamos az ő szexuális beállítottságához,nem villog mások előtt,akkor kit érdekel.
2012. júl. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
92%
Biztosítanám a támogatásomról, mindenben számíthatna rám. Mielőtt valaki leugatna: ugyan nem rokonnal, de közeli baráttal már megtörtént, teljesen elfogadom, nem csak kívülállóként vagyok megértő.
2012. júl. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
mivel eddig sem tárgyaltuk ki a szexuális életét, valszeg ezután sem fogjuk...a többi meg marad ugyanúgy, remélem.
2012. júl. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nincs túl sok közvetlen családtagom,mivel egyke vagyok,ezért el sem tudom képzelni,milyen lenne.Ha unokatesóim közül derülne ki,akkor csodálkoznék,de mivel csak szökőévben egyszer látom őket,ezért különösen nem érintene.
2012. júl. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
80%
Mivel felfogom, hogy ez nem választás kérdése, és egy állbaverés nem segít úgysem, semmit nem szólnék. Vannak meleg ismerőseim, semmi baj velük, bírom őket. Nem szexelnek előttem, tehát nem zavar.
2012. júl. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmasan nem érdekelne, remélném, hogy így is tud majd boldog életet kialakítani magának, hisz ez a lényeg mindenkinek.
2012. júl. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
91%
Szeretném! Elég baj az, hogy a társadalom nagy része elítéli, miért piszkálja még a család is? Szeretném!
2012. júl. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ő dolga, nem érdekelne, kivéve ha a párom jelentené be.
2012. júl. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!