Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy családtagodról kiderüln...

Ha egy családtagodról kiderülne, hogy meleg, mit tennél?

Figyelt kérdés
Ha egy családtagodról hirtelen kiderülne hogy meleg (eddig nem mutatott semmi jelet, nem is gondoltad volna hogy az), hogy reagálnál?

2012. júl. 7. 15:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%
"miilyen érzés?"
2012. júl. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
Attól is függ,milyen családtag.Ha távoli unokatesó akkor nem hatna meg.De ha mondjuk az apám vagy a bátyám,az már fura lenne.Idő kellene hogy hozzászokjak a megváltozott dolgokhoz,de ha szeretem elfogadnám.
2012. júl. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
14%
Hideg zuhany alá küldeném.
2012. júl. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha távolabbi, cseppet sem érdekelne.

Ha közeli családtag (csak tesóm jöhet szóba), csodálkoznék, de igyekeznék megérteni, és nem szeretném kevésbé.

2012. júl. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
7%
Jól állon verném és biztos hogy többet szóba se állnák vele .
2012. júl. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
93%

Semmit nem tennék.

Nem azért szeretem a családomat, mert ellenkező neművel szexelnek.

2012. júl. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
őszintén, ha addig jó kapcsolatban voltál vele és szeretted, akkor ezért állon vernéd és többet szóba se állnál vele...?
2012. júl. 7. 16:08
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Velem anyám határozottan közölte, hogy ha valaha is leszbikus lennék, kitagadna (és komolyan gondolja, ismerem).

Bár ettől nem kell tartania, azért nem kicsit esett rosszul...

2012. júl. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
80%
Ha tél lenne, az első találkozás alkalmával odaugranék hozzá, és vigyorogva hozzábújnék, miközben azt mondanám: Úgy fázom, had bújjak hozzád, hallottam, te jó meleg vagy. :D Ha nem veszi a poént, akkor megette a fene az egészet.
2012. júl. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
11%

5-ös vagyok .

Hát ha jóban lennék lehet hogy nem kapna de hogy nem beszélnék vele soha az biztos.

2012. júl. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!