Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy családtagodról kiderüln...

Ha egy családtagodról kiderülne, hogy meleg, mit tennél?

Figyelt kérdés
Ha egy családtagodról hirtelen kiderülne hogy meleg (eddig nem mutatott semmi jelet, nem is gondoltad volna hogy az), hogy reagálnál?

2012. júl. 7. 15:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tennék.Ugyanúgy állnék hozzá ahogy eddig.Mind1 hogy meleg-e vagy nem.


Ismerek melegeket.Semmi baj nincs velük.Hétköznapi emberek csak mást szeretnek , ennyi.


Nem értem mi olyan dolog abban hogy homoszexuális-e valaki vagy nem.Semmi furcsa vagy rendhagyó dolog nincs ebben.

2012. júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
69%

Amíg nem hencegne vele vagy nem előttem csókolóznának addig nem zavarna . De ha ezt tenné ( reklámozná mindenkinek és látnám hogy ezt csinálná) akkor valószínűleg azt csinálnám amit már írta valaki hogy állba verném .


Különösebben nincs bajom a melegekkel de amit már sokan művelnek hogy nyilvánosan csókolóznak meg felvonulásokat rendeznek az nagyon zavar . Ti hogy vagytok ezzel a részével ?

2012. júl. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
22-es, én úgy vagyok ezzel, hogy az intim dolgok minden párnak a magánügye, én rosszul vagyok attól is ha egy heteró pár egymást torkában van az utcán.
2012. júl. 7. 17:31
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólnék semmit,hisz nem ő tehet róla,ha az azonos neműekhez vonzódik.
2012. júl. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
85%
Én örülnék neki, hogy volt bátorsága felvállalni a dolgot, és nem kell egész életében hazugságban élnie. Ha mások, többi családtag támadná, kiállnék mellette. Amúgy nem érdekelne, az én szempontomból tök mindegy, hogy férfival vagy nővel él együtt, lényeg hogy boldog legyen.
2012. júl. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. A legjobb barátom is meleg, mikor bevallotta bele kellett volna löknöm az árokba ami mellett álltunk vagy mi ? :D
2012. júl. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

(Nem akarom elolvasni a válaszokat, mert csak felbosszantom magam, ebben biztos vagyok.)

Nem tennék semmit. Nem változik az ég világon semmi. Közöm nincs hozzá, hogy melyik nemből választ magának párt, ha boldog!

2012. júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Na, tök pozitív csalódás volt hogy ilyen jól álltok a dolgokhoz! Példamutató. :)
2012. júl. 7. 21:46
 29/31 anonim ***** válasza:
87%

Van sok normális magyar.Ne felejtsd el.


Viszont vannak azok a fekete pólós bohócok akik ma ott kavartak a pridenál.

Valószínű mindegyiknek épphogy a 8 általános meglett.És ez látszik is az intelligencia szintjükön.

Művelt ember nem kezd el ellentüntetést.


Ha a kormány , szegénység ellen tüntettek volna azt megértem.De hogy képesen voltak 40 foknak ellentüntetésre...Az emberi butaság határtalan , a sok birka...

2012. júl. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Utolsó, teljesen egyetértek, vicc amit ezek az emberek művelnek. Csak üvöltözni tudnak, mást nem...
2012. júl. 7. 22:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!