Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Döntésképtelen...

Mit tegyek? Döntésképtelen vagyok? Menjek maradjak? Ez változhat?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok a párom 37. Páromnak van két gyermeke akiket mi nevelünk 1,5 éve amióta együtt lakunk.

Egy ideje nem találom a helyen a kapcsolatunkba. Olyan mintha egy kellék lennél. Minden elvárássá vált.

Nevelgetem a gyerekeket, gondoskodok mindannyiunkról, saját magamat sorolom hátra hogy a megélhetésünk rendben legyen, mert a páromnak hitelei vannak. Egyedül a lakást sem tudná fenntartani nem hogy még a gyerekeket eltartani. Vezetem a háztartást. Nekem még nincs saját gyermekem. Meg kellene várnunk még lejárnak a párom hitelei, hogy egyáltalán jöhessen a baba (ez még 4 év). Pedig már régóta szeretnék kisbabát. Abba is beleegyeztem, hogy csak egy baba legyen. Soha egy köszönömöt nem kaptam azért amit értük teszek és azért amit feláldozok értük.

Sokszor úgy éreztem, hogy a problémáimmal magamra hagy. Nem foglalkozik vele, csak meghallgatja és ezzel szerinte meg is van oldva. Pénteken össze is vesztünk ahol szóba kerül, hogy gondolkodok rajta, hogy elmegyek. De egyszerűen nem tudom kimondani. Nem tudom, hogy a szívem vagy a lelkiismeretem az ami ott tart. A pénteki veszekedésünknél körbeírta, hogy miért akarok elmenni hiszen olyan csúnya vagyok, hogy úgysem kellek senkinek. Tegnap a ruháim kb. felét bele dobálta egy utazótáskába. Persze mikor összeveszünk mindig feleségül akar venni, amikor meg minden rendben van olyankor a házasság maradi és marhaság szerinte. Most még azt is mondta, hogy hozzuk össze a babát most. És én vagyok a rossz amiért megkérdezem, hogy mégis hogyan gondolja, hogy 136000 Ft-ból 5 embert tartson el.

Ráadásul megismertem valakit. Nagyon kedves aranyos. Viszont ő fiatalabb nálam. Félreértés ne essék! Nem történt semmi ezzel a sráccal csak beszélgetünk. De egyszerűen lenyűgöz, hogy mennyi hasonlóság van kettőnk között. Az hogy mindig azt mondja gyönyörű vagyok. Amit látok a szemében az elvarázsol. Ahogy nem tudja levenni a szemét a szemeimről mikor beszélgetünk.

Mit kellene tennem?


Köszönöm mindenkinek aki elolvasta.



2012. jún. 28. 07:55
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:

Tegnap átmentem a húgomhoz... Utánam jött és lent a parkolóba megint összevesztünk mert már megint hazudott nekem... :( Erre elkezdett üvölteni velem... hogy ő nem hazudik meg az hogy nem mondott igazat az még nem hazugság... stb... A húgom a 3-on is hallotta hogy hogy üvölt velem pedig nem a ház előtt parkolt...

Azt mondta megöli magát ha elhagyom... :'(

Teljesen kikelt önmagából... Sírt... Csapkodott... Bár szerencsére nem engem csak az autót... Olyat beleütött a kormányba hogy vérzett a keze... És azt hajtogatta hogy megöli magát miközben zokogott... :'(

Én nem bírom elviselni ezt a lelki terhet, hogy mi van ha tényleg megöli magát... :( És szerintem még képes is rá... ezzel már nem tudok megbirkózni...

2012. júl. 12. 14:01
 42/46 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de én nem tudom sajnálni.. Hamarabb kellett volna gondolkodnia.. Hogy megöli magát?? Ez csak üres fenyegetőzés.. gyerekes viselkedés.. Ha mégis megtenné? Az az ő döntése, nem a te hibád.. más tetteiért nem vállalhatod a felelősséget.

Bírósággal kapcsolatban van esetleg valamilyen előrelépés?

39-es voltam

2012. júl. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%

:D ne haragudj de ezen a "megölöm magam" dolgon csak röhögni tudok. Az eddig leírtakból is lejön, hogy egy önző féreg. Azok pedig jobban féltik az életüket, minthogy ilyet tegyenek. Nehogy meghatódj az ilyen baromságtól, mert csak zsarol, és bűntudatot akar benned ébreszteni. Te pedig ezek után ha sikerül neki nem hagyod el, mert félni fogsz. FIATAL VAGY, NE EGY ILYEN EMBERNEK HAGYD, HOGY ELCSESSZE AZ ÉLETED!!!

( -Nekem az exem mondta mindig, hogy kiegyenesíti a kanyart. Én is nagyon féltem, de egyszer besokaltam. Odaadtam neki a slusszkulcsot, hogy hajrá!!! Annyira meglepődött, nem tudom leírni. Na onnantól nem fenyegetőzött ilyennel, mert tudta, hogy nem hat meg.

-Apám meg mindig fel akarta kötni magát. Neki a kötelet vittük be. Szerinted megtette? :D :D :D )

2012. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Nos láthatod, hogyan is viselkedik a "kedvesed".

Lemondana a saját gyerekeiről is...gondolod, ha neked csinálna gyereket, nem ugyanígy járnál...

Dobd ki a pic.sában, még most, talán még nem késő. Még mielőtt rólad látnék viszont egy riportot az este híradóban, hogy: szerelemféltésből megölte élettársát...

Fenyegetőzik, hogy megöli magát...hát felelősségteljes felnőtt férfi mondhatom. Tegye csak meg nyugodtan, a világ nélküle is épp elég hülyével van tele!

2012. júl. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja megtenni, ne félj, csak zsarol. Ha hagyod magad akkor iszonyú élet vár rád. Ezt szeretnéd? A leghelyesebb ilyenkor a sokkterápiát alkalmazni, hogy ok, akkor nyírd ki magad, te tudod. Gyáva lesz megtenni, csak a szája nagy. Érthető hogy fél hogy ilyen ingyen bébiszittert meg takarítónőt meg szexpartnert nem fog találni még egyet mint te. Becsült volna meg, nem hagynád el. De nem tette, és még ráadásul iszonyú gerinctelen is, most minden lépésével bebizonyítja. Nem beszélve arról hogy megint hazudott, most mikor a kezed megkérte pár napja? Akkor szerinted mire számíthatsz pár év múlva ha vele maradsz. Azonnal lépj le, és ő meg tegyen amit akar, az ő élete nem a te életed.
2012. júl. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Ez csupán érzelmi zsarolás, a csapkodás meg színjáték. Ne dőlj be neki.
2012. júl. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!