Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kis koromtól kezdve tudom,...

Kis koromtól kezdve tudom, hogy érdekelnek a lányok is, nem csak a fiúk. Mégis hogy közöljem ezt szüleimmel, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
18/L
2012. jún. 24. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem könnyebb lenne, ha akkor közölnéd a szüleiddel, ha már komoly kapcsolatod van egy lánnyal. Amíg nem tudod hogy kivel jössz össze, addig kár stresszelned magadat ilyennel :)
2012. jún. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
leülsz apukáddal vagy anyukáddal kiben jobban megbízol és elkezded mondani milyen érzés meg fognak érteni:)hisz a gyermekük vagy,és nem fognak elitélni
2012. jún. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!:) sajnos még nincsen komoly kapcsoaltom, d emos tnagyon felkeltette az érdeklődésemet egy lány, aki szintén ferdehajlamú mint én. Nem tudom mi lesz belőle de nekem nagyon tetszik, mint kinézetre és a lelke is rendben van:)
2012. jún. 24. 21:37
 4/11 anonim ***** válasza:
32%

"érdekelnek a lányok is, nem csak a fiúk. Mégis hogy közöljem ezt szüleimmel"


- Anya, apa, én bárkivel ágyba bújok, ha nő, ha férfi az illető.

2012. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 zokniszörny ***** válasza:
100%
Én nem biztos, hogy megmondanám nekik, csak ha már komoly a kapcsolat, és akkor sem biztosan. De ez azért van, mert az én szüleim szinte biztosan nem tudnák megemészteni ezt a dolgot. Ajánlom neked, hogy először próbálj meg puhatolózni, pl. vesd fel a dolgot, hogy "Hú, apa meg anya, képzeljétek el, XY-ról kiderült, hogy a lányokhoz vonzódik. Vajon mit szólhatnak a szülei?" És ha nagyon ellenségesen fogják fel a dolgot, akkor én inkább nem akarnék őszinte lenni.
2012. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4es válaszoló látom sok intelligenciával rendelkezel...minden ember magából indul ki.
2012. jún. 24. 22:13
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Szerintem nem kell nekik elmondani.

Fiatal vagy, ki tudja hogyan alakul az életed. Nem kell tudniuk a szüleidnek erről, ez mindenki magánügye.

Ha majd idősebb leszel és egy nő mellett kötsz ki még mindig időben leszel és addig nyugodtan éld az életed.

Nem fognak gyanakodni hisz nő vagy, nyilván lehetnek olyan jó barátnőid akikkel egymásnál alszotok. Sajnos a férfiaknak ezt nehezebb leplezni.

2012. jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát értem igazából. nem is szeretem volna még elmondani, csak ezzela lánynal ugy éerztem hogy kmoly lesz, bár semmi sem biztos..addig akkor nem stresszelem őket
2012. jún. 24. 22:28
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

Akik azt mondjàk, hogy ràér elmondani akkor, ha lesz párkapcsolata, nekik van olyan a csalàdjàban, akik a sajàt nemükhöz vonzòdnak?

Mert nekem igen és pont az ellenkezőjét javaslom. Nem lenne akkora a sokk, ha először magàt a tènyt közölnéd, lenne idejük megemészteni. Később, ha làny lesz a pàrod, sokkal könnyebben elfogadjàk.

Oké, persze a pakliban benne van, hogy mégis fiúval jössz össze, de ha nem, jobb, ha előre tudják a dolgot.

2012. jún. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha már tényleg komolyra fordul, értsd nem pár hónapja vagytok csak együtt, akkor talán kitérhetnél a témára, addig meg minek húzni a család idegeit?

Aztán meg lehet, hogy a végén álmaid pasiját találod meg és anyu-apu megnyugodhat, hogy lesz unoka.

2012. jún. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!