Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok valami jó kapcsolat...

Gabriella3789 kérdése:

Nem vagyok valami jó kapcsolatban a szüleimmel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Főleg apummal alig enged valahova. Ráadásul nincs különszobám testvéremmel vagyok 1 szobába. Vagy 1 hónapja összejöttem 1 fiúval és még nem mutattam be itthon ezért mindig én mászkáltam hozzájuk. Apáék már tudják hogy fiú van az ügyben. De nem merem otthon bemutatni. Főleg azért is hogy nincs külön szobám annyira kellemetlen hogy nem tudnánk hova elvonulni. L/17
2012. jún. 23. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy nőttem fel,hogy egy szobában életem a nővéremmel és húgommal. Nem volt gond,hiszen meglehetett oldani a helyzetet ha feljött valamelyikünk barátja.

Egyébként ha van rá lehetőség,hogy külön szobád legyen, akkor kérd meg, hogy beköltözhess.

2012. jún. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Figyelj! Állj eléjük és mondd el nekik van egy barátod akit szeretnél bemutatni. Nekem úgy volt összejöttem a pasimmal rá egy hétre már nálam aludt! :)

Ez több mint 6 éve volt azóta gyerek is van.

Ne félj tőlük legfeljebb kiordítják magukat és ennyi.

2012. jún. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!