Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg a külsőm...

Szerintetek tényleg a külsőm miatt akar elválni?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy elhiggyem-e vagy sem mert akkor össze se kellett volna jönnünk. Most a tarkómra akarok tetkót és amikor ezt közöltem vele akkor azt mondta hogy mostmár elege van és elkezdett velem veszekedni. Azóta azt mondja hogy válni akar és ha rákérdezek hogy miért akkor azt mondja hogy a külsőm miatt de ha tényleg szeretne akkor zavarná, nem? Már pár hónapja máshogy viselkedett de nem nagyon foglalkoztam vele mert nem mondott semmit..arra gondolok hogy lehet hogy talált magának más pasit. Mert ha ez zavarja akkor egyáltalán miért házasodtunk össze és eddig miért nem zavarta? Azon kívül mind a 2 karom tele van tetkóval (már nem fér) a mellkasomon, a hátamon és a lábamon is van de oda még bőven férne, van szemöldök piercingem és néha tarajam de eddig nem szólt soha érte. Nem is értem. Szerintetek tényleg ez vagy próbáljam belőle kiszedni?

28F


2012. jún. 24. 19:05
1 2 3 4 5
 41/42 anonim válasza:
Hm...tudom, most kapni fogok egy csomó (le)épto kritikat, de a helyzet az, hogy 26 eves NO vagyok, es imadom a tetkokat. Nekem is van, sot, tovabbmegyek, most keszulok TELI HATASAT varratni. Szerintem ha valaki tudja, MIT miert, MIERT oda, stb, akkor az a masodik borod. ugyanugy onkifejezes, mint a ruhaviseleted. Es nem hinnem, hogy most olyanokkal kene piszkalni, hogy hogy fogsz oregkorodban kinezni, mert pl en erre a kerdesre azt szoktam mondani, hogy tetko nelkul is ronda leszek, es??? Ne piszkaljatok mar ezzel. Amugy meg a valaszra: NEM a tetko a no baja, mert aki ezzel ismert meg, annak a plusz nem lenyeg.... Van itt vmi mas. Ezt kene megtudnod, es nem amiatt ragodni, hogy a tetkoddal mi van...Szerintem nezz a kormere mi lehet az ok.
2012. jún. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:
Utolso vagyok: nem hulye vagyok, es nem tudok irni, csak kulfoldi klavim van...
2012. jún. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!