Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha férjem börtönben van, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha férjem börtönben van, és szeretnék elválni, akkor ez mennyi időt vesz igénybe? És akár már egy tárgyalás után is elválasztanak. Van egy 2 éves közös gyerekünk, de közös vagyon nincs.

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A körülményektől függ: a férjeddel közös megegyezéssel váltok? Megegyeztetek a gyermekfelügyeletben, -láthatásban? Ha igen, akkor viszonylag simán megy.
2010. aug. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is váltam,bár nem volt börtönben az exem.

3

2010. aug. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is váltam bár nem volt börtönben az exem.

3 tárgyalás után ha elmegy ha nem akkor is mindenképp szétválasztanak titeket.

Nálunk mind a 3 tárgyaláson NEM-et mondott az ex a válásra de törvényben megvan határozva hogy 3 alkalmonél nem húzódhat tovább.

Szerintem ne aggódj,elválasztanak főleg a helyzetre való tekintettel...!

2010. aug. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm is úgy vált, hogy a férje börtönben volt könnyű testi sértés miatt. A nő beadta a válópert, 2 héten belül megvolt a tárgyalás. A pasinak maccsa sem volt, elválasztották őket. Ja, és persze kihozták a börtönből a tárgyalásra, bilincsben.
2010. aug. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!