Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg a külsőm...

Szerintetek tényleg a külsőm miatt akar elválni?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy elhiggyem-e vagy sem mert akkor össze se kellett volna jönnünk. Most a tarkómra akarok tetkót és amikor ezt közöltem vele akkor azt mondta hogy mostmár elege van és elkezdett velem veszekedni. Azóta azt mondja hogy válni akar és ha rákérdezek hogy miért akkor azt mondja hogy a külsőm miatt de ha tényleg szeretne akkor zavarná, nem? Már pár hónapja máshogy viselkedett de nem nagyon foglalkoztam vele mert nem mondott semmit..arra gondolok hogy lehet hogy talált magának más pasit. Mert ha ez zavarja akkor egyáltalán miért házasodtunk össze és eddig miért nem zavarta? Azon kívül mind a 2 karom tele van tetkóval (már nem fér) a mellkasomon, a hátamon és a lábamon is van de oda még bőven férne, van szemöldök piercingem és néha tarajam de eddig nem szólt soha érte. Nem is értem. Szerintetek tényleg ez vagy próbáljam belőle kiszedni?

28F


2012. jún. 24. 19:05
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy szeretné-e esetleg, hogy abból a 15.000 ft-ból elmenjetek kettesben valahova?Kirándulni,vacsorázni,"randini" vagy egy közeli városkába.....Nem lehet, hogy erről van szó?
2012. jún. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

Simán csak véget ért benne valami, már nem szeret, csak ezt olyan csúnya kimondani, egyszerűbb kifogásokat keresni.

Mivel ennyi tetoválásod van, azon a legkönnyebb fogást találni, a tarkód tetoválására pedig már várhatott régóta, mint alkalomra, végre valami, ami válóok, mert ő sem tud rá értelmes magyarázatot adni, egyszerűen vége, elmúlt.

2012. jún. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is valahol ott a gond, hogy a tetkó fontosabb, mint a feleség. Valahol a feleség úgy érzi, hogy ő már ebben a kapcsolatban "csak van", jó hogy van, de különösebben nem számít.

Mégiscsak le kellene vele ülni beszélni, beszélgetni, talán mégiscsak csinálni kellene valami közös programot, talán észre kellene venni, hogy ő van, hogy őneki is vannak igényei, ő is szeretne része lenni az életednek, stb. stb.

2012. jún. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
Nem fontosabbak. Utoljára télen csináltattam. 3 hét múlva mennénk olaszba de így nem tudom mi lesz, az éven meg már vagy 512457x voltunk strandon, állatkertbe meg ahova menni akart. Akkor ez a kis dolog miért zavarja? Télen még gyereket is akart.
2012. jún. 25. 13:33
 35/42 anonim ***** válasza:
13%

Már bocs, de normális vagy? :S

Tönkreteszed a saját tested.

Öregkorodban hogy fogsz kinézni?

Undorítónak tartom amikor valakinek ennyi tetoválása van.

Mi értelme van?

2012. jún. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Azt csinálok a saját testemmel amit akarok, legalább még ezért nem büntetnek, akinek meg nem tetszik nem néz rám. Az meg legyen az én bajom hogy hogy fogok kinézni.
2012. jún. 25. 13:40
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
Ültesd le, és kérdez meg tőle, hogy pontosan mi a problémája. Mert hogy itt találgatunk, azzal nem jutsz messzire. Ha ragaszkodik ehhez a tetoválás dologhoz, akkor kérdez meg tőle, hogy hogyan tudnátok kompromisszumra jutni, vagy ő mit szeretne. Aztán, ha neked is megfelel, tedd meg amit kér, és nézd meg hogy változik-e valami vagy csak úgy mondott valamit.
2012. jún. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Akinek van minimum két tetoválása, az pontosan tudja, hogy nincs megállás. Aki pedig ilyen egyénnel kezd, akinek 1 van de még akar, az fogadja el, hogy lehet, évekkel később jön még hozzá pár darab. Nagyon ritka az, hogy 1-2nél megállnak az emberek. Tapasztalat. 27 éves vagyok, 3 tetkóm van, 4. tervben, páromnak nincs ellenvetése, egyébként mikor mi összejöttünk, még egy darab sem volt rajtam, neki viszont 2....
2012. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
37%

Sajnálom, hogy egy hülye p.csát vettél feleségül... Jobban jársz, ha hagyod menni amerre akar.


Ez nem lehet reális válóok. Kezdetben az én emberemen is csak 2 volt, már jóval több van. Piercing ugyanígy. Nekem így még jobban tetszik. De akkor is tetszene, ha egy darab nem volna rajta.

Ha egy öltönyös jólfésült cicafiút akar, akkor tényleg semmi keresnivalótok egymás mellett.

2012. jún. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%

A válaszaid alapján a megismerkedéskor is tisztában volt a stílusoddal, de azért ez a kérdés nem ilyen egyszerű! (Mondom ezt olyan nőként, aki egyáltalán nem veti meg a tetoválásokat, és akinek a párja is hasonló, mint te)


Pl. a tartótetoválás lehet, már átlép egy határt. A páromnak van a karján, és van piercingje, stb. nagyon tetszik így, DE ha a fejére akarna tetováltatni azt azért nem díjaznám. ÉS volt már olyan, hogy egy bizonyos mintát akart a mellkasára, amiről közöltem, hogy én azt ott nem szeretném látni, amikor hozzábújok. (Letett róla, megbeszéltünk egy alternatívát.)


Az anyagi vonatkozás is ok lehet. Ismét csak saját példát hozok: nem vagyunk túl jó anyagi helyzetben, és amikor a párom egy nagyobb összeghez jutott, és új tetováláson kezdte törni a fejét, én is berágtam. (Elismerte utólag, hogy jogosan.)


De összességében egy házasságnak kell annyira intimnek lennie, hogy tudjatok őszintén beszélni egymással, és kiderüljön, mi a valódi probléma.

2012. jún. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!