Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg a külsőm...

Szerintetek tényleg a külsőm miatt akar elválni?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy elhiggyem-e vagy sem mert akkor össze se kellett volna jönnünk. Most a tarkómra akarok tetkót és amikor ezt közöltem vele akkor azt mondta hogy mostmár elege van és elkezdett velem veszekedni. Azóta azt mondja hogy válni akar és ha rákérdezek hogy miért akkor azt mondja hogy a külsőm miatt de ha tényleg szeretne akkor zavarná, nem? Már pár hónapja máshogy viselkedett de nem nagyon foglalkoztam vele mert nem mondott semmit..arra gondolok hogy lehet hogy talált magának más pasit. Mert ha ez zavarja akkor egyáltalán miért házasodtunk össze és eddig miért nem zavarta? Azon kívül mind a 2 karom tele van tetkóval (már nem fér) a mellkasomon, a hátamon és a lábamon is van de oda még bőven férne, van szemöldök piercingem és néha tarajam de eddig nem szólt soha érte. Nem is értem. Szerintetek tényleg ez vagy próbáljam belőle kiszedni?

28F


2012. jún. 24. 19:05
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
az embernek van szája,ami kommunikációra való,ami sajnos a mai kapcsolatkból házasságokból alapból hiányzik,és nem is ismereik egymást a felek,sajnos ezért tartunk ott hogy vad idegenektől kérdezzük meg amit a párunktól kéne.
2012. jún. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
50%

K.rvanagy önzőség egy párkapcsolatban arra alapozni, hogy a párod szeret, úgyhogy bármit is csinálsz a testeddel, el kell fogadja. Ha a feleséged elhízna 150 kilósra, ugyanúgy szeretnéd, mint most? Vagy ha tarkopaszra borotválná a fejét? Elvileg szereted, úgyhogy nem kéne befolyásolnia a külsejének ugyebár. Vagy mégsincs így?

A tetoválás baromi undorító és igenis elcsúfítja valaki testét... én eleve nem jöttem volna össze tetovált fazonnal, de ha mellettem kezdené el ezt az őrületet a párom, én is elhagynám.

2012. jún. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
54%

Nem mellette kezdte el, már agyontetoválva ismerte meg. Ha ellenére lett volna, össze se jönnek.


Kérdező, ezt nem válóoknak, hanem válókifogásnak hívják.

Ha valóban a tetkó zavarná, akkor megpróbálna lebeszélni, de nem válást emlegetne.


Aki meg a pénzügyi részét mondta: bár nincs tetoválásom, de tudtommal egy tarkóra elegendő tetkó (azért ott nincs olyan sok hely), maximum 20.000 lehet. Azért 20 rugó elköltése se lehet válóok.


Ha ebbe kapaszkodik a feleség, akkor ez egy hülye kifogás, a valódi, tényleges motivációját valamiért nem akarja elmondani. De nagy valószínűsségel

1. meguntalak

2. találtam jobbat.


Ez NEM a tetoválásról szól.

2012. jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ez most csak 20.000.-.

Kérdés, hogy korábban már hányszor 20.000.- ugrott, és esetleg most telt be a pohár.

Másrészt, arról sem tudunk semmit, meglehet, hogy jövedelmi viszonyaik alapján a 20.000.- Ft is igen nagy pénznek számít.


Az biztos, addig amíg itt olyan válaszok születtek, ami a kérdezőnek volt tetsző, addig a kérdező szépen válaszolgatott.

Kb. másfél órája tettem fel a kérdést a dolgok anyagi vonatkozására, azóta meg sem szólalt.

Nem érdekes?

2012. jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
71%
Én nem hagynám el a férjem,mert megváltozik a teste,mert szeretem,akkor se hagynám el ha levágná fülét a villamos,akkor se ha betegség miatt meghízna,mert erről szól a öszinte szeretet,nem arról,hogy elképzelünk egy képet,amit belelátunk a másikba majd ha egy pici hiba keletkezik a kivetített tökéletes képen,amit mi látni akarunk akkor kuka a kapcsolatnak,mert bármikor történhet valami.A szeretet meg nem a testsúlytól meg pár tekótól függ,ez csak felszinesség.Amúgy meg az esküvő előtt kéne gondolkodni,meg megismerni egymást,mert érdekes egyeseknél mindig az esküvő után jönnek elő a nemszeretem dolgok.
2012. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Egy két teoválás szerintem még belefér,meg pár testékszer is lehet esztétikus,de amikor már térkép a háta valakinek,meg kise látszik a feje meg a teste a fémtől,a cirkalomtól azmár kicsit túlzás.
2012. jún. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

Bocs leléptem. Nem vagyunk gazdagok de szegények sem. Felőlem ő is azt vesz vagy csinál amit akar, ha neki az jó akkor rajtam ne múljon és nem beszéltünk meg semmit hogy mire költsünk. Amit akarok az 15000 lenne, már rég megvan a pénz de még miatta nem csináltattam meg. Persze ha nem lenne rá pénzem akkor nem is mondtam volna.

Mindegyiknek van jelentése és még egyiket sem bántam meg.

Ha 150 kiló lenne akkor sem hagynám el bár fura lenne.

2012. jún. 24. 21:50
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy szeretné-e esetleg, hogy abból a 15.000 ft-ból elmenjetek kettesben valahova?Kirándulni,vacsorázni,"randini" vagy egy közeli városkába.....Nem lehet, hogy erről van szó?
2012. jún. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
48%

Felőlem ő is azt vesz vagy csinál amit akar


Miért érzem én úgy,hogy itt van az a bizonyos kutya elásva.

2012. jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Felőlem festheti a haját, annyiszor megy kozmetikushoz ahányszor akart, olyan sminket vesz amilyen kell neki és úgy festi ki magát ahogy akarja (azért qvásra ne). Ilyenekbe és hasonló dolgokba nem szólok bele.
2012. jún. 24. 22:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!