Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg a külsőm...

Szerintetek tényleg a külsőm miatt akar elválni?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy elhiggyem-e vagy sem mert akkor össze se kellett volna jönnünk. Most a tarkómra akarok tetkót és amikor ezt közöltem vele akkor azt mondta hogy mostmár elege van és elkezdett velem veszekedni. Azóta azt mondja hogy válni akar és ha rákérdezek hogy miért akkor azt mondja hogy a külsőm miatt de ha tényleg szeretne akkor zavarná, nem? Már pár hónapja máshogy viselkedett de nem nagyon foglalkoztam vele mert nem mondott semmit..arra gondolok hogy lehet hogy talált magának más pasit. Mert ha ez zavarja akkor egyáltalán miért házasodtunk össze és eddig miért nem zavarta? Azon kívül mind a 2 karom tele van tetkóval (már nem fér) a mellkasomon, a hátamon és a lábamon is van de oda még bőven férne, van szemöldök piercingem és néha tarajam de eddig nem szólt soha érte. Nem is értem. Szerintetek tényleg ez vagy próbáljam belőle kiszedni?

28F


2012. jún. 24. 19:05
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
*nem zavarná
2012. jún. 24. 19:06
 2/42 anonim ***** válasza:
96%

A "már nem kellesz" mondatot senki se meri kimondani, pedig a szakítások/válások döntő többségénél ez a valós ok.


A tetoválás - főleg, ha eleve tele vagy varrva - csak kifogás. A valódi ok annyi, hogy "már nem te kellesz". Sajnálom :(

2012. jún. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
37%
Hát ha volt pár tetkód mikor összejöttetek és azóta folyamatosan csináltatod őket,akkor megértem.Nekem is van egy tetkóm,már akkor megvolt mikor megismertem páromat,de ha elkezdeném kivarratni magam és nem látszanék ki a sok "firkától",akkor biztosan kiakadna :)
2012. jún. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
94%
Ha más férfi lenne az éltemben, és már nem szeretném a páromat,biztosan találnék kivetnivalót a külsejében, vagy ami most aranyos rajta, az akkor már nem tetszene. Nem szeretnélek elkeseríteni,de női szemmel így látom. Most valaki más tökéletes neki.
2012. jún. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
93%

Nem semmi vagy :)

Mennyi volt amikor összejöttetek? Egyébként lehet, hogy tényleg más pasi van a háttérben, legalábbis én ennyiért nem szakítanék.

2012. jún. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
65%
Attól függ. Az én páromon a vállán van egy kisebb tetkó és kész. Ez nem is zavar. De ha házasságunk alatt nem lenne a bőrén egy ép felület sem,mert mindenhol tetkó és piercing lenne,akkor már piszkosul zavarna. Ha az elején már tudja hogy zavaró a sok tetkó,és nekem nem jön be,és ennek ellenére tele tetováltatná magát,bizony az én esetemben is "válóok" lenne
2012. jún. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
92%
Igen, nekem is úgy tűnik, hogy vagy van valaki más, vagy már nem szeret. Ha tetoválás nélkül ismer meg, teljesen más stílussal, akkor talán érthető, hogy kiakad egy ilyen váltáson, de ha ilyennek ismert meg, akkor ez csak kifogás.
2012. jún. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
68%

Attól,hogy nem akarom páromon a 152. tetoválást látni,az nem biztos,hogy más valaki került a képbe...

Ha ő akarná megváltoztatni a külsejét,úgy hogy neked az nem tetszene,te nem szólnál neki érte?


24/L

2012. jún. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
93%
Más szólni és válni...
2012. jún. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
90%
Az jutott még eszembe, hogy esetleg valaki telebeszélte a fejét, és azért változhatott meg a viselkedése. (#7)
2012. jún. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!