Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg a külsőm...

Szerintetek tényleg a külsőm miatt akar elválni?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy elhiggyem-e vagy sem mert akkor össze se kellett volna jönnünk. Most a tarkómra akarok tetkót és amikor ezt közöltem vele akkor azt mondta hogy mostmár elege van és elkezdett velem veszekedni. Azóta azt mondja hogy válni akar és ha rákérdezek hogy miért akkor azt mondja hogy a külsőm miatt de ha tényleg szeretne akkor zavarná, nem? Már pár hónapja máshogy viselkedett de nem nagyon foglalkoztam vele mert nem mondott semmit..arra gondolok hogy lehet hogy talált magának más pasit. Mert ha ez zavarja akkor egyáltalán miért házasodtunk össze és eddig miért nem zavarta? Azon kívül mind a 2 karom tele van tetkóval (már nem fér) a mellkasomon, a hátamon és a lábamon is van de oda még bőven férne, van szemöldök piercingem és néha tarajam de eddig nem szólt soha érte. Nem is értem. Szerintetek tényleg ez vagy próbáljam belőle kiszedni?

28F


2012. jún. 24. 19:05
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
75%

A "már nem kellesz" mondatot senki se meri kimondani.

Na itt a lényeg,és ekkor jönnek a kifogások,a mert híztál két dekát,mert rövidlátó vagy,stb,bármit kitalál aki menni akar ha nincs gerince felvállalni,hogy ő bizony menni akar,és aki szakit,az nem egy perc alatt dönti el,az már igazából régen tovább lépett már a parnerén.

2012. jún. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

Sok igazságot írtak, ami lehet oka annak, hogy válni akar.


Olyan pl. nem fordult elő, hogy megbeszéltétek, mire költötök legközelebb, és te ennek ellenére az új tetkóra elköltötted a pénzt? Ilyesmi esetleg nem fordult még elő?

Mert akkor viszont, nem csodálnám, ha a továbbiakban nem veled akarja tervezni a jövőt.

2012. jún. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Amikor megismertük egymást akkor már az egyik karom olyan volt mint most, a másik karom félig és a lábamon is volt 2. A piercingem is megvolt. ezèrt nem értem.
2012. jún. 24. 19:30
 14/42 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ... Mikor összejöttetek mennyi volt? Ha egy se, vagy csak kevesebb, és azóta változtál át ilyen tetovált, piercinges, tarajos emberré, akkor simán lehet, hogy ez már tényleg nem tetszik neki, annak ellenére, hogy a kezdeti 1-2 darab mondjuk tényleg nem zavarta.


Ha viszont nem volt lényeges változás, akkor ez csak kifogás.

2012. jún. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
75%
hát nem tudom, de a külső hogy lehet válóok? az oké, hogy nem szeretné, hogy még jobban teli tetováltasd magad, de maximum egy kis sértődés lenne az érthető...
2012. jún. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
82%
A barátomon egy tetoválás sem volt mikor összejöttünk, de szóbajött valahogy a téma és mondta, hogy nagyon tetszenek neki, ha lesz rá pénze fog csináltatni sokat. Azóta (2 év alatt) mindkét karját és a hátát is televarratta. Nem vagyok oda érte, de neki tetszik, boldog és ettől ugyanaz az ember maradt akibe beleszerettem. Ha elhagynám, nem ez lenne az oka és nem is hazudnám ezt. Azóta nekem meg szilikon cicim lett, az én vágyam volt, ő a sajátomat is szerette. Szóval ilyen szempontból kvittek vagyunk. Szerintem nálatok se a tetkóval van gond, csak simán nem szeret és valamivel indokolni akarta a szakítást.
2012. jún. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
83%

12-es vagyok!

Szóval mi van a dolgok anyagi oldalával?

Mert erre még nem válaszoltál!

2012. jún. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
33%
Anyagi oldala hogy jön ide?Ha a saját pénzén teszi,az ő dolga nem?És még minket szólnak meg a külön kasszáért,de férjem a saját pénzét arra költi amire akarja,ahogy én is az enyémet,ha gáz van kisegítjük egymást,stb,ez is csak kifogásgyanús dolog ha az lenne az ok.
2012. jún. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, nagyon sok helyen esküvő után közös a kassza, közösen gyűjtenek arra, amiben megegyeznek,lakás, baba, akármi.

Ha ezek után az én párom, amikor kedve tartja, vagy úgy gondolja, fogja a közös megtakarítást, és tetkóra vagy akármi, egyéb hobbyra költené, egy idő után én is meggondolnám, hogy tervezzem-e vele tovább a jövőt.


Hogy ez itt most éppen tetkó, az ebből a szempontból lényegtelen, a kérdező esetében van ez.

De miért nem válaszol ő?

2012. jún. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Talán éppen itt van a kutya elásva!
2012. jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!