Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családi kapcsolatok, barátit...

Családi kapcsolatok, barátit társaságok - összetartás, hol vannak ezek?

Figyelt kérdés

Nálunk a rokonságba csak ilyen felszínes bájolgás van ..kb évente 2x találkozunk nem is vagyok már kíváncsi igazán mert érezni h nem szeretnek minket és ezt az egyikük aki bomlaszt ki is mutatja. Ok ez egy dolog ..-de min múlik h kialakul e baráti tárasaság ..én nő vagyok ..és azt vettem észre h lány társaságok nem nagyon vannak ,a másik hogy fiú társaságba becsöppeni ..az is necces .Én sokszor tapasztaltam hogy addig vok érdekes a ffi /ffiak számára míg potenciális nőt látnak bennem ..-de amint csak arról lenne szó h ól elegyünk csak barátilag ..ez nem megy. Viszont látom hogy máshol családi vonalon is működik meg barátion is akkor valahol pl nálam miért nem ?


Mit gondoltok erről ? Min múlik? 30hoz közel erre egyáltalán van még esély ?


(most is itt a nyár és nincs egy csapat akikkel lemehetnék Balcsira kicsit ..áhh)


2012. jún. 17. 20:49
 1/1 anonim válasza:
Az én családom se valami össze tartó...a bátyámmal és a nővéremmel nem is tartom a kapcsolatot úgy egy éve...Szerintem nem az évektől függ...a nők azért nem is valami nagy összetartóak ha arról van szó egyik furja a másikat...(persze ez nem igaz mindenkire)Noha ok is lehet hogy az emberek befelé fordulnak keveset mozdulnak ki...ha pedig jó nő vagy akkor na ná hogy a férfiak a nőt látják benned és nem a havert...próbálj meg viccesebb lenni esetleg vagányabb és akkor talán nem nőt látnak majd benned...
2012. jún. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!