Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családi kapcsolatok kérdései...

A családi kapcsolatok kérdéseit miért pontozzák ok nélkül?

Figyelt kérdés

Azért ezt a kategóriát írtam, és azért ide, mert ide szoktam benézni.

Tudom, sok ilyen kérdés van, de aki tud, válaszoljon, légyszives. Szóval ha vannak megosztó kérdések, elhiszem, hogy aki mást ír, azt lepontozzák (nem tudják, mit is kell pontozni, de még oké), de ha egy törvény részletét írok be, vagy másolom, aki 100-ra válaszol a kérdező problémájára (ellentéteben a keress egy ügyvédet tanáccsal), akkor az miért nem hasznos. És most nem maga a százalék az érdekes, mert az engem nem érdekel, csak hogy az miért nem hasznos, ha tökéletesen válaszolok?


Igazából az e mögött rejlő indíttatás és gondolkodásmódra lennék kíváncsi.


2012. ápr. 25. 09:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
gonoszság, ennyi. van olyan ember itt, akinek az a legnagyobb öröme szánalmas kis életében, ha lepontozhat másokat csak úgy.
2012. ápr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%

Mert sok olyan ember van, aki szerint csak a saját véleménye az elfogadható, másoké sz*r, ezért lepontoz.

Én a politika részben tapasztalom azt amit te. Igaz nagyon ritkán írok oda, de sűrűn lepontoznak.

PL: Tegyük fel van egy olyan kérdés, h ki szimpatizál mondjuk a jelenlegi kormánnyal. Beírod h nincs semmi bajod velük, csak ne lenne a sok új adó. Erre lepontoz azért, mert nem vagy feltétel nélkül hívője a kormánynak, és mert nem azt a választ írtad, amit ő várt.

De lehetne a szépség kategóriában is említeni, h ha nem azt írod a belinkelt képére h "jaj de szép vagy, jaj de ari", hanem leírod amit látsz, akkor lepontoz,mert nem ezt várta.

De nem tudom akkor az ilyen minek rak fel kérdést erre az oldalra..

2012. ápr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%
Nevess rajta egyet, ez legyen élete legnagyobb öröme.
2012. ápr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%

Én is sokszor bosszankodtam már ezen. Különösen az étel-ital oldalon, ha a kérdés úgy szólt: te hogyan főzöd ...

No akkor most mi értelme van a lepontozásnak.


Az a véleményem, hogy vannak páran, akik amikor feljönnek a GYIK-ra, módszeresen végigmennek minden témakörön, és teljesen mindegy, hogy tartalmilag-lényegileg az adott válasz a feltett kérdésre jó, vagy nem, ők nem tesznek mást, csak nyomkodják a piros kezet. És ezt már többször tapasztaltam a legkülönbözőbb témaköröknél.


Tehát kérdésedre a válaszom: szellemileg elmaradott személyekről van szó!

2012. ápr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
33%
Amugy miért számít ki mennyi % -os? ezt nem értem :)
2012. ápr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%
Én csak akkor pontozok le néhanapján egy választ, ha gyűlölködő, vagy kinyilatkoztatja, hogy csak az a vélemény elfogadható.
2012. ápr. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%
Honnan tudom hogy lepontoztak vagy sem? van valahol ahol ezt külön irják nekem?
2012. ápr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
JÓ hecc, én sem törődöm vele, mind1 mennyi a százaléka ha jó választ ír , ez az oldal sajnos már nem arról szól hogy egy adott kérdésre válaszoljanak hanem kinyilvánítsák a sokszor semmit mondó hasztalan véleményüket és ha valaki nem ért egyet akkor nem megérti vagy elfogadja hanem lepontoz, neki e jó bosszú, legalábbis ő azt hiszi, amennyi esze van ezeknek az embereknek. Otthon ülnek munka után, nincs életük, vagy csak egyszerűen hisztisek (általában nők) plusz egyszer sem olvasták mire való a zöld és a piros kéz, mert minek az.
2012. ápr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%

Sokszor én csakazért is felpontozom a lepontozott válaszokat.


Olvasás nélkül lepontozom azt a válaszadót, aki nem képes a billentyüzetét átállítani magyar nyelvre és ékezetek nélkül ír. Számomra az ilyen válasz nem hasznos, mert több ideig tart kibögözni, hogy mit is akar a válaszíró.

2012. ápr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
44%
Pont a 9-esekről beszéltem, az ilyen lehet nem is magyar mert érdekes módon én megértem, és pontozgat, holott azt se tudja mit válaszoltak lehet az az egyetlen értelmes válasz, de hát magyar, mit várunk magunktól, nem csoda hogy utál minket a fél világ.
2012. ápr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!