Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoljak a férjemről?

Mit gondoljak a férjemről?

Figyelt kérdés
Ma találkoztunk este valahol, családi ügyben. Ő a mhelyéről ment oda a helyszínre én meg itthonról. Rokonok is ott voltak. Egy tök új cipőben mentem, amit ma vettem, még nem látta. Kifestettem a lábkörmeimet is. Csinosan öltöztem fel. Általában sportosan szoktam öltözni, de most ez az új magas talpú, elől nyitott szandál volt rajtam, egy nőies felső és azon egy blézer. Gondoltam, hogy ott lesznek ismerősök, rokonok, csinos legyek. Na, találkozunk a kapuban a helyszínen és semmit, de semmit nem vett észre, nem jegyzett meg. Azt sem vette észre, hogy nem lapos sarkú edző volt rajtam meg egy sima póló, hanem magassarkúban voltam és csinos felsőben. Egy szót nem szólt, hogy valmi új van rajtam, vagy csinos vagyok. :S :( Hú, hát ennyire nincs szeme már rám? Ez annyira lehangolóóó. :((( Volt már valakivel ilyen?
2012. jún. 12. 23:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszi az észrevételeket, hasznosak voltak!! :)

Nem tudom még melyik verzió az igaz, mert még nem kérdeztem rá.

Mondjuk észre kellett, hogy vegye az új szandált, vagy legalábbis a tényt, hogy nem földszintes vagyok, hanem kb. 10 cm-vel magasabb. :D Valamit jelent ez az egész, az tuti. Oka van annak, hogy semmit nem reagált arra, hogy én megtiszteltem a rokonságát és őt is egy szép felöltözéssel. A szandált meg 2500 Ft-ért vettem, nem nyírtam ki a családi költségvetést. ;-)

2012. jún. 13. 17:41
 12/12 anonim ***** válasza:

"Oka van annak, hogy semmit nem reagált"

Ez egészen biztos. Csak lehet, hogy az a bizonyos ok nem több, minthogy számára mindennek nem volt különösebb jelentősége, és nem tudja, hogy számodra fontos lenne, hogy erre odafigyeljen. Tényleg nézd meg a könyvet, amit ajánlottam! :)

2012. jún. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!