Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzek igy? Nem értem...

Miért érzek igy? Nem értem saját magam és düh kitőréseim vannak.

Figyelt kérdés
Sogornőmnek 2-hete született kisbabája-én leszek a keresztanyja-nekem már van kettő.Mikkor még terhes volt a sogornőm én mindent (amire a legkisebbnek már nem volt szüksége) odadtam neki vagyis a picinek.(pelenkázos kiságy,babakocsi,hordozoval megkimélt állapotban+rengeteg ruha, baba kád és sorolhatnám még)A sogornőmnek szinte semmit nem kellett vennie, az aproságokat az apukájával vetette meg(mert az apukája nagyon szeretet volna vásárolni a picinek)Szomszédaszonytol orrszivo,unoka nővérektől ruhák,kenguru.Munkatárstol mellszivo babakád állvány,(ezeket mind felajánlották neki és ő élt vele )már rosszul vagyok ha csak felsorolom.Idegesit és bosszant,jo legyen meg annak a gyereknek minden de hogy a szülei ennyire ellegyenek látva.... Nekünk amikkor én voltam terhes mindent megkellett vennünk,semmit sem kaptunk kőlcsőn se rokonoktol sem barátoktol senkitől én még a mellszivot is kölcsönöztem.Nem vagyok irigy,és nem is bántam meg azt sem hogy odadtam mindent ez számomra természetes volt de amikor meghalottam azt hogy állitolag neki azt is eltudja intézni egy rokonunk hogy ingyen legyen neki a tápszer na akkor már robbantam és azóta kerülőm és tulajdonképp nemis vagyok rá kiváncsi.Szerintettek mi lesz ennek a vége, már arra is gondoltam hogy nem vállalom a keresztszülőséget sem( bár ezt lehet megbánnám később )mert nem akarok én is a segnyalója lenni.
2009. júl. 4. 00:05
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Huu jó kemény válaszokat is kaptam,de nem gond el gondolkozom rajta!! Én ,amikor még a sogornőm nem volt terhes már akkor oda igértem neki a cucokat.Rengeteg ruhánk volt már akkor és sok játék is,de nem adtam senkinek egy darabot sem mert majd kell a sogornőmnek gondolkodással érveltem.Nemmert sokáig vállalni gyereket mert nem ugy állnak anyagilag,de én mondtam neki hogy majd itt lesz minden ami kell.Mikor terhes lett azzal kezdtem hogy odadtam az ősszes kismama ruháimat amikben én jártam.Ami ugye szintén nem egy két ezer forint.De hogy én odadtam mindent ezt soha nem fogom neki-ik felhánytorgatni, annak ellenére sem hogy egyszer régebben kizavart a lakásából mert feszült és ideges volt. A düh kitörésem az nem ezért volt hanem már sok minden összegyült bennem és ugymond kitőrtem.Elfog, tudom majd idővel múlni ez bennem,és elfogom vállalni a keresztszülöséget is és szeretni fogom a picit is ugyanugy ahogy ő az ennyémet.Hogy nem merem felválalni az érzéseimet az igaz,de az ő férje az én páromnak a testvére akik nagyon szeretik egymást,és én is a sogromat mintha az öccsém volna,jobb halgatni,és lenyelni azt a szálkát amivel tulajdonképpen az anyos szurkál a sogornőm és a kőztem valÓ kivételezésével,és még sorolhatnám de mit is érdekelne az titeket csak épp valaki kérdezte,no mindegy
2009. júl. 6. 01:46
 32/32 A kérdező kommentje:

Feltétlen muszály még pár emberkének válaszolnom mert baromira mélyre mentek egyesek.

1-"Sajnálom töluk" ezt tőbben is irtátok! Na neeeem!

2-a 23-43-asnak "A végén még a gyereken fogod megbosszulni" Te ellmeháborodott vagy? Én nem azt irtam hogy ami az én gyerekemnek nem volt az ne legyen a másénak sem! Hanem ugy értettem hogy AMINK VOLT ODADTAM AMINK NEM VOLT AZT BESZERZETT MÁSTOL ( csak rosszul fogalmaztam meg,hogy nehogymár megkelljen vennie azt ami nekünk nem volt)és annyit nem kellett vennie mint egy pelenkázo feltét ami csak 3-4 ezer ft.

2009. júl. 6. 07:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!