Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok az Emília és a...

Mit szóltok az Emília és a Norina nevekhez?

Figyelt kérdés

Nekem a Norina nem tetszik olyan japán hatást kelt vagy nem is tudom..

György a vezetéknév, én az Emíliát szeretném, sokkal jobban passzol szerintem, de páromnak a Norina jobban tetszik..

Gondoltam arra,hogy 2 keresztneve lesz, György Emília Norina (bár még mindig ugy gondolom,hogy a Norina felesleges.. :)

Fiúnál pedig az Ármin-ért vagyok oda, de páromnak az sem tetszik..

Mit gondoltok?


2012. jún. 12. 12:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már ketten hegesztettétek össze a picit, akkor annyit igazán megtehetnétek a másikért, hogy mindkettő nevet adjátok neki, aztán a kisasszony majd eldönti, hogy melyiket szereti jobban.
2012. jún. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a GYörgyhoz jobban passzol az emilia de a Norinának meg sokkal kellemeseba hangzása olyan enyhén misztikus.De tényleg a legjobb ha mind hármat adjátok igy nektek is megvan akivánsága és a ygerek is amjd tud válogatni!
2012. jún. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

nekem nem tetszik a Norina. olyan hangzása van mint mikor valaki nagyon náthás és be lenne dugulva az orra és úgy próbálna beszélni, valahogy olyan fura.

szerintem inkább próbáld rábeszélni hogy csak az Emília legyen.

2012. jún. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
A György Emília Norina nagyon szépen hangzik. És nagyon szép (lenne), ha elfogadnátok egymás döntését és egyikőtök sem tartaná feleslegesnek a másik szülő akaratát. A babát ketten csináltátok, egyikőtök gondolata sem felesleges, ha a sejtei nem voltak azok!
2012. jún. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
24%

Olyan ronda, semmirekellő név ez az Emília. Miért kezd divatossá válni?


A Norina is furcsa, bár nekem van olyan családtagom akit így hívnak.


Igazából ha már leszűkült erre a kettőre a választék, akkor a 2 keresztneves változat a legjobb. Mert később a gyerek kiválaszthatja a neki jobban tetszőt.

2012. jún. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
György Emília Norina, szépen hangzik, de a György Ármin is szép.
2012. jún. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

"Olyan ronda, semmirekellő név ez az Emília. Miért kezd divatossá válni? "



Van egy mondás: az ízlés relatív. Gondolom, nem ismerted. Az Emília szerintem gyönyörű név. Ha te leírod, mi a te kedvenced, biztos lesz olyan ember, aki szerint meg az a pocsék, semmirevaló név. Tehát ne beszélj (írj) ostobaságokat, légyszíves.

2012. jún. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát tele lesztek érdekes nevekkel az biztos. Nekem személy szerint egyik név sem tetszik, ahogy a lehetséges becézésekbe belegondoltam egyenesen kikerekedtek a szemeim, de én is amondó vagyok, hogy egyikőtök véleménye sem szabad hogy fölösleges legyen. Ha nemtudtok valami harmadik verzióban kiegyezni, akkor legyen két keresztnév és megvan oldva.
2012. jún. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Mindkettő nagyon szép - együtt is kitűnően hangzanak (ha a Noríná hosszú "Í"-vel, eredeti kiejtés szerint mondod).

Az Ármin - nekem - szintén tetszik (perzsául "hadúr").

2012. jún. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Gondolom, nem ismerted"


De, ismerem. És pont ezért mondtam, amit mondtam.


Másrészt a véleményünket kérték, nekem ez a véleményem.

2012. jún. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!